Wielofunkcyjny agregat do malowania i tynkowania

Wielofunkcyjny agregat do malowania i tynkowania

Planujesz nakładanie tynku i prace malarskie? Sprawdź, jakie sprzęty budowlane przydadzą się przy remoncie! Wybierz nowoczesne agregaty, które są łatwe w obsłudze i mają szerokie zastosowanie. Poznaj ofertę sprawdzonych producentów.

Agregat malarsko-szpachlarski

Firmy budowlane często przeprowadzają remonty w dużych obiektach. Szpachlowanie, tynkowanie i malowanie ścian o wielkiej powierzchni bywa sporym wyzwaniem. Jak zaoszczędzić czas i ułatwić pracę fachowcom? Warto zainwestować w agregat do malowania z funkcją szpachlowania. Tego rodzaju sprzęt:

  • wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz LED, dzięki któremu jego obsługa jest intuicyjna i nie wymaga długiego przeszkolenia,
  • opiera się na pracy mocnego silnika z trwałym układem napędowym i tłoka wykonanego z chromowanej stali nierdzewnej,
  • ma mobilną ramę z kołami pneumatycznymi, odpornymi na uszkodzenia i nadającymi się do poruszania po placu budowy,
  • zawiera pistolet i dyszę przeznaczoną do nakładania materiałów budowlanych, w tym farb emulsyjnych i akrylowych.

Przy zakupie trzeba dokładnie zapoznać się ze specyfikacją produktu. Pracownicy sklepu z agregatami pomogą dobrać optymalne rozwiązania. Dla przedsiębiorców dysponujących nieco mniejszym budżetem sprawdzą się urządzenia malarskie Graco z systemem Blue Ink.

Agregat tynkarski

Co ułatwi tynkowanie? Fachowcy chętnie wybierają agregat do tynkowania z silnikiem spalinowym i zintegrowanym dozownikiem wody. Służy on między innymi do szybkiego aplikowania tynków cementowo-wapiennych, izolacyjnych i szlachetnych, zapraw murarskich i betoniarskich. Pojemność zbiornika zamontowanego w tym urządzeniu wynosi aż 2 litry. Przy zakupie klienci otrzymują kompletny zestaw, który składa się z węży materiałowych o różnych wymiarach, regulatora ciśnienia z adapterem, piłeczek czyszczących, lancy myjącej, paska zawieszenia oraz walizki na akcesoria. Agregat świetnie sprawdza się do pracy wewnątrz i na zewnątrz budynku. Można kupić go w korzystnej cenie.

Markowe urządzenia budowlane

Inwestuj w dobrej jakości sprzęty budowlane, a przyspieszysz prace remontowe i odciążysz swoich pracowników. Malowanie i tynkowanie jest znacznie łatwiejsze dzięki nowoczesnym agregatom. Kupuj je w renomowanych sklepach z narzędziami dla fachowców oraz wybieraj wielofunkcyjne urządzenia od sprawdzonych producentów.