Karty plastikowe o nietypowych kształtach

Tych produktów używa się na wiele różnych sposobów. Co ciekawe, mogą przybierać rozmaite kształty. Do czego służą karty plastikowe? Przydatne są nie tylko jako identyfikatory i wizytówki, ale także zakładki do książek i miarki. Dowiedz się, jakie formy i rozmiary są w stanie zaoferować producenci.

Od czego zależy kształt karty?

Klienci mogą dowolnie spersonalizować zamawiane przez siebie akcesoria. Warto dowiedzieć się, jak wybrać ich optymalny wymiar i kształt. Przede wszystkim:

  • treści prezentowane na materiale muszą być przejrzyste i łatwe do odczytania,
  • produkt powinien być poręczny i dostosowany do swoich funkcji,
  • warto wybierać rozwiązania w ramach swojego budżetu.

Przy składaniu zamówienia można skorzystać z porad producenta, który przedstawi dostępne materiały i formy. Identyfikatory plastikowe wykonywane są zarówno dla osób, jak i zwierząt. To idealny przykład na szeroki zakres funkcji, jakie mogą pełnić karty z nadrukiem.

Wizytówki, zakładki i identyfikatory

Producent proponuje standardowe parametry identyfikatorów, które wynoszą około 54 x 86 mm. Produkty mają zaokrąglone rogi i grubość 0,76 mm. Alternatywą dla tego rozwiązania są między innymi podłużne zakładki do książek i cienkie wizytówki plastikowe pokryte laminatem. Dodatkowo można zastosować odłamywane breloczki. Ciekawą propozycją są duże kartki okolicznościowe w formacie XXL.

Spersonalizowane karty plastikowe

Najważniejsze jest dopasowanie produktu do swoich indywidualnych potrzeb. Zamów karty u producenta dysponującego szerokim katalogiem materiałów, a na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązania. Dopasuj rozmiar i kształt wizytówek, plakietek i dekoracji z życzeniami świątecznymi do rodzaju treści i sposobu wykorzystania.