#2015-12-15 06:10:43 

Stephanie30

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Może zacznę od początku. Jako profil w szkole średniej wybrałam profil fryzjerski. Stało się to przypadkiem, może trochę z wygody – ponieważ na ten profil szło wiele moich koleżanek i nie musiałam się stresować wraz z początkiem szkoły. Nie jestem nieśmiałą osobą, ale wychodzę z założenia że warto mieć przyjaciół obok siebie. W szkole doznałam olśnienia. Wszystkie zajęcia, praktyki, warsztaty zaczęły mnie bardzo wciągać, a fryzjerstwo bardzo szybko stało się moją prawdziwą pasją i czymś, z czego chcę się utrzymywać. Macie jakieś rady dla początkującej fryzjerki? Na razie chciałabym tworzyć amatorsko – w domu. Wygospodarowałam na to oddzielny pokój.
#2015-12-15 08:48:17 

Loska

Użytkownik

Amatorsko czy nie amatorsko – potrzebujesz profesjonalnych produktów. Najlepiej wybrać dobrych dostawców. Jeśli chodzi o hurtownie kosmetyczne Łódź jest dobrym wyborem. Sama jestem fryzjerką i właśnie tam się zaopatruję.

#2015-12-15 10:46:57 

Nienaganna

Użytkownik

Ja kupuję produkty w krakowskiej hurtowni kosmetycznej. Mam stamtąd między innymi wygodny fotel fryzjerski. Mówisz, że chcesz na razie zająć się tym amatorsko, ale na zwykłym taborecie nie będziesz klientom nakładać farby czy układać fryzury na wesele. Jeśli będziesz swoją robotę wykonywać dobrze, to nawet na stałe możesz zostać w swoim pokoju :). Dla klientki liczy się przede wszystkim efekt.
#2015-12-15 11:38:41 

Loska

Użytkownik

Jeśli mogłabym Ci doradzić, to polecam szampony Exagon. Jest bardzo uniwersalny, ponieważ mogą go używać zarówno męrzczyźni, jak i kobiety. Jest to klasyczny szampon pielęgnujący włosy – wzmacnia je, przyśpiesza ich wzrost, dba o gęstość, nawilżenie i odżywienie kosmyków. Wychodzę z założenia, że masz ambicje na coś więcej niż tylko nakładanie farby, mam rację?.
#2015-12-15 13:52:39 

Stephanie30

Użytkownik

Chciałabym być też swego rodzaju fryzjerskim psychologiem, hehe. Takim stylistą. Wiele kobiet nie wie, jak się czesać aby wyglądać korzystnie. Chciałabym im w tym pomóc. Właśnie nie tylko czesać na specjalne okazje – śluby, komunie, studniówki – tylko też na co dzień. Pomóc kobietom uwierzyć w siebie. Włosy to nasza wizytówka, więc muszą być zdrowe i piękne. Co z tego, że mamy długie, gęste włosy, skoro końcówki sterczą na kilka stron. Trzeba najpierw zadbać o kondycję włosów, a to już w mojej gestii :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015