#2015-12-14 05:48:14 

GoldLady

Użytkownik

Witajcie. Niedługo wystawiamy się z firmą w Poznaniu i w związku z tym musimy zatrudnić na czas targów hostessę, najlepiej dobrze prezentującą się studentkę. Nasza siedziba znajduje się poza Poznaniem (Śrem), a z oczywistych przyczyn nie bardzo uśmiecha mi się jechać osobiście do centrum lub oddelegowywać tam któregoś z pracowników, po to tylko, by zweryfikować czy dana osoba wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciach. Myślicie, że warto zatrudnić modelkę przez jakąś agencję? Ale czy one w ogóle biorą udział w czymś takim? Proszę o poradę.
#2015-12-14 07:55:10 

Pytana

Użytkownik

No przecież takie agencje to z reguły zatrudniają i modelki (tak typowo, do zdjęć) i hostessy. Zatrudnienie modelki na targi to chyba bez sensu xd Moim zdaniem powinnaś pytać w agencjach o hostessy, przez internet na pewno coś znajdziesz ;)
#2015-12-14 09:38:06 

Nienaganna

Użytkownik

Hostessy to chyba też modelki? Czy nie?
#2015-12-14 10:18:50 

Pytana

Użytkownik

Nie no, hostessy to hostessy, każdy w sumie może zostać, o ile jest stosunkowo zadbany :P na modelki to już biorą tylko takie osoby o specyficznej, charakterystycznej urodzie, muszą się czymś wyrożniać… no właśnie, modelki z reguły super wypadają na zdjęciach, ale na żywo wyglądają zupełnie inaczej :P nie mówię, że źle, po prostu inaczej :P
#2015-12-14 11:56:58 

Ciekawski

Użytkownik

Ale nad czym ty się tak właściwie zastanawiasz, bo nie zrozumialem? Potrzebujesz hostessy, to umieść ogłoszenie (za pośrednictwo nie zapłacisz), weź kogoś z rodziny/znajomych albo dzwoń do agencji, to przyślą ci kogoś i tyle. Nie proś o modelkę, bo to nie ma być sesja zdjęciowa, od targów i rozdawania gadżetów/cukierków/czegokolwiek są hostessy. Poza tym, trochę seksizm xD, wszyscy szukają lasek, a ja jestem facetem i pracuje od paru lat dorywczo jako hostessa, nie sądzę, bym wypadał gorzej :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015