#2015-12-03 09:21:52 

FromBork

Użytkownik

Powoli kończymy remont naszego mieszkanka i myślimy już o jego wykończeniu. Za kilka dni wchodzi elektryk ze swoimi instalacjami i chcemy, żeby mógł już zainstalować docelowe lampy. Nie wiemy jednak co i gdzie wybrać. Macie jakieś pomysły.
#2015-12-03 09:59:42 

Pytana

Użytkownik

Z lampami zawsze tak jest. Z pozoru najłatwiejszy punkt wyposażenia, a faktycznie wybór lampy zajmuje mnóstwo czasu, szczególnie jeśli chodzi o lampy wiszące. Ja zdecydowałam się na zakupy w tym sklepie http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-wiszace/170 i wiem, że to był bardzo dobry wybór.
#2015-12-03 12:47:04 

Loska

Użytkownik

Miałam ten sam dylemat. Nie wiedziałam, czy postawić na tradycję czy na nowoczesność, czy może zrobić aranżacyjny mix? Przez chwilę chciałam nawet zamieszać stylami, ale w końcu stwierdziłam, że może zrobię małe zamieszanie przy następnym remoncie. Do końca nie wiem jakby to wyglądało lampy podłogowe nowoczesne, a sufit tradycyjny. Problem rozwiązał się sam, bo postawiłam na nowoczesny wystrój. Jeśli nie przywiązujesz wagi do starych mebli spraw sobie nowoczesne lampy. Do nich zawsze dobierzesz pozostałe meble.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015