#2021-04-07 11:15:09 

sailorman

Użytkownik

Kilka lat temu mój poukładany świat po prostu się zawalił... Moja 18-letnia córka zachorowała na chorobę psychiczną. Po kilkumiesięcznej hospitalizacji niby wszystko zaczęło powracać do normy, jednak nic nie jest już jak dawniej... Córka jest wyśmiewana przez rówieśników i nie chce wychodzić z domu. Co robić w takiej sytuacji?
#2021-04-07 11:25:27 

blacklady

Użytkownik

Widzę, że tutaj przydała by się przede wszystkim pomoc dobrego psychologa. Z otoczeniem trudno walczyć gdy nie ma się wypracowanego poczucia własnej wartości.
#2021-04-07 11:56:49 

marynarz

Użytkownik

@blacklady ma rację! Ciekawe przemyślenia w tym temacie przedstawia Dr. Sendler, który cieszy się sporą popularnością w środowisku psychiatrycznym, gdyż porusza on bardzo wiele ważnych tematów mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie ludzkiej psychiki. Jego spostrzeżenia rzucają nowe światło na ludzi chorych psychicznie.
#2021-04-07 12:33:08 

szpileczkowa

Użytkownik

Myślę, że to bardzo dobrze, że ktoś zajął się badaniem takiej dziedziny, jaką jest psychiatria. W dzisiejszym świecie gdzie obserwuje się znieczulicę społeczną i marginalizację osób psychicznie chorych, jest to tym bardziej istotne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015