#2018-01-21 22:50:10 

Nienaganna

Użytkownik

Szukam ciekawych i ładnych taper papierowych do kuchni. W cenie też jakiejś sensownej chociaż kuchnia jest mała :P to cena nie gra aż takiej roli. Coś ktoś może mi polecić?
#2018-01-22 01:32:59 

Loska

Użytkownik

Tapety papierowe są o tyle dobre że jak są jakieś nieduże mankamenty występujące na ścianch to one po prostu je przykryją. Wiec akurat wtedy nie musisz zadnego większego remontu robic, żeby kuchnia ladnie się prezentowala. Moim zdaniem możesz postawić na cos kremowego… albo z motywem kawy jak lubisz.
#2018-01-22 04:19:14 

morskawilczyca

Użytkownik

Teraz są tapety imitujące różne tekstury to może cos takiego? Zobacz tu są ciekawe tapety papierowe zobacz http://naklejkomania.eu/tapety-scienne/2418-tapeta-na-sciane-papierowa-as-creation-6924-12-tapety-papierowe.html jak bys chciała. Tu masz akurat tapetę która imituje ścianę z kamieni. Jeśli masz niedużą kuchnie to raczej tapety nie kladz na calosc bo będzie tragicznie wygladalo. Lepiej wyeksponować tapete niż przesadzic z jej iloscia :P
#2018-01-22 05:24:12 

Nienaganna

Użytkownik

Dzieki ;) Nie, no mysle ze maks 2 sciany ;P nie więcej bo jednak zależy mi na ciekawym efekcie estetycznym. W końcu to my kobiety mamy oko do takich rzeczy.
#2018-01-22 05:40:23 

morskawilczyca

Użytkownik

Ten sklep co ci pokazywałam KM Studio ma też naklejki na ścianę a to jednak jest szybki sposób by poprawić wygląd salonu czy pokoju dziecięcego. Są tam bardzo rozne motywy dlatego na pewno znajdziesz tam cos dla siebie. Poza tym sa tam również fototapety ale to już nadaje się w zasadzie tylko do większych powierzchni. Akurat ja wzielam u nich obraz z cytatem u nas w domu… bardzo mi się to podoba. Ale zależy kto co lubi jak to mowia.
#2018-01-22 06:32:16 

Loska

Użytkownik

Widziałam takie cytaty. Choc ja lubie sama ukladac takie rzeczy. Bo to wtedy to jest takie typowo moje. : ) A widziałąm ze jednak tamten sklep tez ma opcję żeby własne zdjęcie mieć jako obraz na ścianie.
#2018-01-22 08:25:07 

szpileczkowa

Użytkownik

Tapety papierowe są o tyle dobre ze jak ktoś ma dobra technikę montażu to idzie to szybko. Kwestia jest jedynie taka ze niektórych tapet nie można myc i to akurat przy dzieciach jest kłopotliwe. : (
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015