#2017-12-28 03:10:09 

JohnHamilton

Użytkownik

Wiem że może to dziwnie zabrzmi ale szukam sklepu internetowego z bezpiecznymi zabawkami dla dzieci. Głównie chciałbym uniknąć szkodliwych substancji, barwników itd itp. Wiecie o co chodzi. Na początek potrzebuję grzechotek dwoch albo trzech. Bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam i zapraszam do pisania.
#2017-12-28 04:04:54 

Pytana

Użytkownik

Bez przesady. Rozumiem dbanie o dziecko i unikanie szkodliwych substancji w jedzeniu, tkaninach itd. Chciałabym przypomnieć że ołowianych żołnierzyków już nie ma w sprzedaży bo właściwie wszystko co trafia na nasz rynek jest wnikliwie badane i sprawdzane.
#2017-12-28 06:39:59 

morskawilczyca

Użytkownik

Dobrze wiesz że nie wszystko przechodzi tak wnikliwe badania jak opisujesz. Czasami importerzy ściągają zabawki dla dzieci ale pod inną nazwą i specyfikacją, dzięki czemu omijają przepisy. Dlatego zabawki dla dzieci powinno się kupowac tylko ze sprawdzonych sklepów jak np ten - https://wyprawkowy.pl/grzechotki-147. Od wielu lat zajmują się sprzedażą bezpiecznych artykułów dziecięcych posiadających wszystkie atesty. Nigdy nie miałam zastrzeżeń do kupionych rzeczy dlatego poleciłam wszystkim moim koleżankom.
#2017-12-28 08:17:28 

JohnHamilton

Użytkownik

Powiem szczerze że nie wiem jak to jest z tymi atestami i normami ale wolę dmuchać na zimne i kupić w sklepie typowo dziecięcym. Ceny i tak są takie same a mam wszystko w jednym miejscu także nawet jest wygodniej. Dzięki za namiary na sklep, pozdro.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015