#2017-12-04 23:43:30 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Hej, od jakiś dziesięciu lat prowadzę bardzo dobrze prosperującą firmę, która zajmuje się odpadami, ich wywozem no i wszystkim co się z tym tematem wiąże powiem tak nie jest, to łatwy kawałek chleba szczególnie przez konkurencję obecną na rynku, rywalizujemy o przetargi, bo to one przynoszą dochody. Przez tą konkurencję tzreba ciągle coś ulepszać żeby być do przodu i zmiana, którą teraz wymyśliliśmy ze wspólnikami wymaga zmiany umowy a ja nie mam pojęciajakzmienićumowęspółkizoo.ktos?
#2017-12-05 00:53:11 

Stephanie30

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Chorzów

Wiek: 41

Nie znam się na tym, ale myślę, że powinnaś poszukać jakiś blogów doradców podatkowych czy sama nie wiemn po prostu kogoś kto się na tym zna i mógłby Ci ewentualnie coś tam podpowiedzieć.
#2017-12-05 01:32:16 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko jak się, że tak powiem podepnę się pod to pytanie mam bardzo podobny, tylko, że jestem wspólnikiem pewnej firmy odzieżowej, wdrażamy właśnie nowy projekt, który miałby pomóc rozwinąć się naszej firmie, ale niestety zaatkaowały nas sprawy urzędowe z, któymi nie potrafimy sobie w żaden racjonalny sposób poradzić.
#2017-12-05 03:50:03 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Muszę wam polecić bloga pewnej Pani, która, że się tak niezbyt ładnie wyrażę ma łeb jak sklep do spraw urzędowych już daje jej adres: http://podatkiwspolce.pl/zmiana-umowy-spolki/ pod tym adresem jest właśnie artykuł na temat, który was interesuje.
#2017-12-05 05:27:43 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Wielkie dzięki zabieram się w takim wypadku do czytania.
#2017-12-05 06:38:58 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Ja również zaraz zacznę czytać i analizować ten post, ale wiesz możę czy można by tej Pani wysłać dokumenty albo się umówić na spotkanie i doradzenie czy cokolwiek?
#2017-12-05 07:48:51 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Wiem na pewno, że możesz zadać jej pytanie na jej blogu
#2017-12-05 09:15:02 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

Dobrzę, to tam wyślę jej to zapytanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ