#2017-10-11 23:18:11 

Pytana

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Piła

Wiek: 30

Szukam informacji na temat działalności wspomnianej w temacie firmy. Czy ktoś u nich pracował? Czym oni się zajmują? Jak wygląda praca w tej firmie?
#2017-10-12 00:21:53 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Ełk

Wiek: 20

to jest agencja interaktywna, która zajmuje się pozycjonowanie stron internetowych. Kiedyś korzystałem z ich usług i naprawde z czystym sumieniem mógłbym ich polecic. Co do pracy dla tej firmy to nie mam pojecia. Ja byłem klientem:)
#2017-10-12 02:14:29 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

W firmie TENSE, jeśli nie pracujesz w biurze to wykonujesz pracę zdalnie. Zresztą chyba wszyscy copywriterzy tak teraz pracują. Co do samej pracy, to albo polega ona na pisaniu tekstów, albo na ich korekcie i umieszczaniu w sieci. Firma zajmuje się pozycjonowaniem stron, więc zasadniczo właśnie na tym polega ta praca.
#2017-10-12 04:17:45 

Pytana

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Piła

Wiek: 30

czy jest tu ktoś, kto u nich pracował?
#2017-10-12 07:15:55 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

a po co ci to? Chcesz się u nich zatrudnic? Jak chcesz pisac teksty to napewno znajdziesz u nich prace, oni zatrudniają mnostwo osób. Tylko to jest praca na umowe o dzieło. To ma oczywiście swoje plusy, ale ma też pewne minusy.
#2017-10-12 07:30:53 

Pytana

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Piła

Wiek: 30

tak wiem, ze to praca a umowę o dzieło, ale na razie takie coś mi odpowiada i własnie czegoś takiego szukam.
#2017-10-12 08:33:44 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Od razu zaznaczam, że ja u nich nie pracowałam, ale opinie o pracy w Grupie TENSE są raczej pozytywne. Przynajmniej z takimi się zetknęłam. Wiem, że nie ma z nimi żadnych problemów, jesli chodzi o terminowość wypłat. Stawki za zlecenia też są dość atrakcyjne, jeśli chodzi o ten rynek usług. Także, jeśli masz możliwość to możesz próbować. A w ogole w jakim charakterze chciałabyś u nich pracować?
#2017-10-12 09:31:30 

Pytana

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Piła

Wiek: 30

Ja jestem po polonistyce i myślałam o pracy korektora tekstów, ale niekoniecznie to musi być akurat taka praca. Jeśli stawki za pisanie tekstów będą przyzwoite to mogłabym się zająć również taką pracą. Po prostu szukam dodatkowego zajęcia, bo siedzę w domu z dzieckiem i mam w ciągu dnia kilka godzin wolnych.
#2017-10-12 10:22:38 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

to w takim razie śmiało możesz do nich aplikować, na pewno coś Ci zaproponują
DODAJ ODPOWIEDŹ