#2017-09-28 22:52:27 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Płock

Wiek: 24

Cześć. Mój problem jest trochę krępujący. Pewnie już się domyślacie… Od kilku miesięcy używamy z partnerem żelów intymnych. Świetna sprawa. Jest naprawdę lepiej. Znaczy: byłoby. Byłoby, gdyby nie te podrażnienia na mojej skórze… Czy znacie może jakiś sklep, w którym znajdę szczególnie łagodne preparaty tego typu? Z góry dzięki.
#2017-09-28 23:56:56 

Loska

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Hel

Wiek: 30

Hej. Wyobraź sobie, że wiem, przez co przechodzisz. Jeśli podrażnienia są naprawdę duże i wynikają z uczulenia, to udaj się do specjalisty. A niepodrażniające żele nawilżające na pewno znajdziesz w jakimś sklepie erotycznym. Myślę, że na początek warto spróbować z lubrykantem na bazie wody. To świetna propozycja dla osób o wrażliwej skórze i alergików.
#2017-09-29 00:14:43 

boskilajdak

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Niesympatyczna sprawa. Jeśli mogę coś zasugerować, to odwiedź sklep intymnosc.pl. Wiem, że mają duży wybór specjalistycznych preparatów „łóżkowych”. Jest szansa, że uda Ci się znaleźć to czego szukasz.
#2017-09-29 00:31:50 

blacklady

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Michałkowice

Wiek: 18

Przede wszystkim jak najszybciej przestańcie używać środków, które mogą wywoływać takie reakcje. No i na jakiś czas zrezygnuj ze współżycia. Wszystko powinno stopniowo wracać do normy. A jeśli chodzi o sklep, to polecony wyżej jak najbardziej jest dobrym wyborem. Mąż nie tak dawno dostał paczkę z suplementami na potencję i wywołało to u niego sporą radość. Jak sam twierdzi: jeszcze nigdy nie miał tak dobrych preparatów wzmacniających erekcję. No cóż, takie lata. ;) Kuruj się szybko i korzystajcie. :)
#2017-09-29 03:16:19 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Płock

Wiek: 24

Serdecznie Wam dziękuję za wszystkie wpisy. Żele już odstawiliśmy, a sytuacja regularnie się poprawia. Myślę, że niedługo wrócimy do naszej typowej aktywności. :)
#2017-09-29 05:01:00 

blacklady

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Michałkowice

Wiek: 18

No to powodzenia. Z hipoalergicznym nawilżaczem wszystko powinno iść gładko. Hah. Dziwnie to brzmi w tym kontekście.
#2017-09-29 07:58:18 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Płock

Wiek: 24

Hahahah. Tobie też powodzenia. I dbaj o męża. :)
#2017-09-29 10:07:51 

blacklady

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Michałkowice

Wiek: 18

Dziękuję! Dbam, dbam. Właśnie dlatego zajada swoje suplementy.
DODAJ ODPOWIEDŹ