#2017-09-19 21:10:15 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Płock

Wiek: 24

Witam drogie panie. Szukam jakiegoś sklepu internetowego gdzie znajdę dobre i niedrogie mydła naturalne. Gdy stosuję zwykłe żele albo mydła z marketu to zawsze dostaję wysypki. Muszę sprawdzić czy naturalny produkty nie będą tego powodować. Macie taki sklep?
#2017-09-19 23:07:04 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Próbowałaś może kupić zwykłe szare mydło i spróbować takim? Wiem że ono średnio nadaje się do higieny osobistej ale masz je dostępne w wielu sklepach więc mogła byś sprawdzić czy nie powoduje u ciebie uczulenia.
#2017-09-20 00:46:25 

boskilajdak

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Moja żona ma problemy skórne i kupuje sobie naturalne kosmetyki ze strony internetowej spadomowe.pl. Tam mają różnego rodzaju mydła hipoalergiczne, różne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i włosów i w sumie wszystko to co znajdziesz w drogerii tylko naturalne ;)
#2017-09-20 02:02:16 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Jakiś czas temu miałam podobny problem do ciebie i nawet byłam z tym u dermatologa. Znalazłam w internecie taki bardzo fajny zestaw gdzie jest mydło, szampon do włosów i maseczka do twarzy. Wysłałam ci link do tej oferty na pw. Cena jest dość wysoka ale starcza to na długi i bardzo dobrze działa :)
#2017-09-20 03:33:54 

marynarz

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Radom

Wiek: 42

Możesz wejść na https://www.spadomowe.pl/mydla-c-31_118.html tak jak pisała koleżanka wyżej. Mają tam bardzo fajne naturalne mydła i to w dobrej cenie. Sam zamawiam takie o nazwie sylveco i idealnie się spisuje na detoks skóry. Zawiera w sobie węgiel aktywny co też pomaga na skórę.
#2017-09-20 05:47:05 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

Skoro masz takie problemy to może warto by było zrobić jakieś testy alergiczne. Nie wiem dokładnie jak to wygląda ale na pewno da się sprawdzić na jakie substancje chemiczne jesteś uczulona. Wtedy po prostu kupujesz środki które tych substancji nie zawierają :)
#2017-09-20 07:15:00 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Płock

Wiek: 24

Myślałam nad czymś takim bo na dobrą sprawę takie składniki mogą być też w kremie do opalania albo balsamie do ciała. Na razie mam w planach odwiedzić dermatologa ponownie i dopytać z czym może być problem.
#2017-09-20 10:02:12 

boskilajdak

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Moja żona chodziła do lekarza z wysypkami na skórze i na dobrą sprawę nic się nie dowiedziała. Lekarz zapytał jakich środków stosuje i stwierdził że może być wrażliwa na te najbardziej popularne i dodawane do każdego mydła i szamponu. Tyle się dowiedzieliśmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ