#2017-02-02 20:32:01 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Wkrótce zostanę mamą i przygotowuję się na całego do tego wspaniałego okresu. Pewnie wiecie, że jednym z głównych zadań jest po prostu przygotowanie się pod względem sprzętowym i tutaj chciałam się Was poradzić, bo szukam odpowiedniego laktatora. Jaki laktator polecacie, czy lepszy będzie elektryczny, czy może lepiej zdecydować się na taki tradycyjny ręczny?
#2017-02-02 22:41:42 

Loska

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 30

No jest to dość uciążliwe, jeśli chodzi o zakupy i to w szczególności dal tych pań, które mamami zostają po raz pierwszy i nie mają jeszcze tak szerokiej wiedzy o zakupach. Ale właśnie po to są takie fora, żeby szybko tematy ogarnąć. Z mojego punktu widzenia najlepszy będzie w Twoim przypadku laktator elektryczny, jest to po prostu bardziej efektywna rzecz.
#2017-02-03 00:27:48 

marynarz

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Radom

Wiek: 42

Co prawda ja nie używałem nigdy, ale pamiętam jak moja żona używała i wtedy też dziękowała koleżance, że poleciła jej właśnie elektryczną wersję laktatrora. Urządzenie bardzo się przydało w szczególności w trakcie podróży...
#2017-02-03 01:43:29 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

No właśnie w moim przypadku tych podróży będzie naprawdę dość sporo, dlatego bardzo zależy mi właśnie na wygodzie.
#2017-02-03 04:18:57 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Ja też polecam Ci elektryczną wersję jak na przykład tutaj https://www.aptekagemini.pl/medela-laktator-mini-electric.html, bo urządzenie działa bez zarzutu. Jednym guzikiem reguluje się system pracy i intensywność pracy. Z punktu widzenia kobiety, która musi odciągać pokarm to bardzo wygodne rozwiązanie.
#2017-02-03 05:58:16 

blacklady

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Michałkowice

Wiek: 18

Za moich czasów to takich urządzeń nie było i człowiek musiał sobie w inny sposób radzić. Teraz to jest praktycznie wszystko i można to dostać od ręki. Czy chodzi o sprzęt czy o leki. Moja sąsiadka na przykład ostatnio bardzo szybko sobie załawiała lek na kaszel o nazwie sinecod krople oczywiście to były, bo trzeba było aplikować je maluchowi.
#2017-02-03 08:24:06 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

No zdecydowanie teraz można kupić wszystko i praktycznie na wszystkie dolegliwości. Jestem młodym ojcem i wiem już teraz gdzie i co można znaleźć :)))
#2017-02-03 10:11:00 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Płock

Wiek: 24

Po namyślę sądzę, żę to faktycznie będzie najlepsze rozwiązanie, bo nie trzeba się męczyć z naciąganiem urządzenia. Fajne jest to, że taki elektryczny laktator można ładować, albo nawet można zasilać sieciowo.
DODAJ ODPOWIEDŹ