#2017-07-17 20:19:41 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

Cześć :) Niedługo wraz ze znajomymi wybieramy się na kilka dni do Warszawy. Poszukujemy z tego powodu jakiegoś dobrego hostelu w Warszawie. Właściwie dobry to źle powiedziane, bo nie zależy nam na luksusach. Ma być on schludny i w miarę ok, ale przy okazji tani. Nie koniecznie musi to być w samym centrum ale żeby łatwo do centrum szło dojechać autobusem itp. Możecie nam coś polecić?
#2017-07-17 22:06:27 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

W Warszawie to wszędzie jest prawie dobry dojazd do centrum, uważam, że na to akurat nie ma co narzekać. Ja wynajmowałam przez tydzień mieszkanie na obrzeżach i dawałam radę bez problemu dojechać codziennie do centrum.
#2017-07-18 00:52:15 

Hyzio

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Częstochowa

Wiek: 25

No nie do końca się z tym zgadzam, że tak łatwo przebić się z obrzeży Warszawy do centrum, ale ok. Chyba, że jedzie się metrem, ale jego jest mało :/
#2017-07-18 01:20:29 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

Nie znam się na tym za bardzo, nie bywam w stolicy za często. Ale trochę mi odbiegacie od tematu, a chciałabym jednak znaleźć ten hostel :(
#2017-07-18 01:34:45 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

No prawda, wybacz! Już urywamy dyskusję na temat dojazdów :)
#2017-07-18 04:10:05 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Jeśli chodzi o tani hostel w Warszawie to polecam ten: http://mishmashhostel.com/. Fajna lokalizacja, super ceny i naprawdę dobry standard. Byłam już dwa razy u nich i naprawdę bardzo sobie chwalę. Wyspałam się, bo łóżka wygodne, łazienki czyste, pościel i inne takie rzeczy też. Naprawdę fajna sprawa, szczególnie że ceny bardzo konkurencyjne.
#2017-07-18 05:59:04 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

O, dzięki ci bardzo :) Wygląda rzeczywiście bardzo ładnie, wow!
#2017-07-18 08:52:37 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

No mówię ci, mishmashhostel.com to moim zdaniem jedyny słuszny wybór na nocleg w Warszawie :)
#2017-07-18 09:06:26 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Popieram koleżankę, jeśli chodzi o dobry hostel Warszawa to miasto, w którym najlepiej zaufać im: http://mishmashhostel.com/hostele-warszawa/. Wysoki standard w dobrej cenie to rzadkość w stolicy, a u nich można tego doświadczyć. Mają przepiękne apartamenty, ładnie urządzone i zawsze czyste. Bardzo byłem zadowolony jak byłem u nich po raz pierwszy, więc teraz za każdym razem jak jadę do warszawy i musze nocować to nocuję u nich. A zdarza mi się to dość często, bo taki mam zawód. Także sprawdziłem już nie raz i nigdy nie było żadnych problemów.
#2017-07-18 11:41:36 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

Okej, świetnie :)) Skoro tak polecacie to chyba się zdecydujemy, dziękuję wam za pomoc!!
DODAJ ODPOWIEDŹ