#2017-07-03 22:15:46 

dotykana

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Stargard

Wiek: 34

Cześć, poszukuje sklepu z roletami w Poznaniu z dużym wyborem i dobrymi cenami. Mają to być rolety do domku jednorodzinnego. Możecie jakiś polecić? Jakie rolety też najlepiej wybrać według Was?
#2017-07-04 00:32:37 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Płock

Wiek: 24

Ja kupowałam rolety w Poznaniu na wymiar i byłam bardzo zadowolona. Ja akurat wybrałam rolety dzień i noc, bo są najbardziej funkcjonalne. Możesz regulować naświetlanie, a poza tym rolety są bardzo ładne np. drewniane.
#2017-07-04 02:23:09 

Loska

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Hel

Wiek: 30

Ja bym ci polecała drewniane żaluzje wewnętrzne – prezentują się rewelacyjnie. Do tego są bardzo wytrzymałe, mam od kilku lat i nic się z nimi nie dzieje. Warto się udać do sklepu i zobaczyć, jak wyglądają na żywo, bo wybór jest duży.
#2017-07-04 03:51:52 

dotykana

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Stargard

Wiek: 34

A w jakich sklepach kupowałyście swoje rolety/żaluzje? Jak wygląda to cenowo?
#2017-07-04 04:17:41 

Nienaganna

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Płock

Wiek: 24

Ja kupowałam po bardzo dobrej cenie rolety Poznań posiada świetny sklep, w którym zamawiasz je na wymiar. Sklep zajmuje się wszystkim – wykonuje pomiar i następnie montuje rolety. Najlepiej wejdź na ich stronę internetową: https://sundeco.com.pl/, gdzie możesz się zapoznać z ofertą i przejrzeć ich realizacje.
#2017-07-04 07:06:27 

Loska

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Hel

Wiek: 30

Kupiłam swoje żaluzje dokładnie w tym samym sklepie co moja poprzedniczka. Mają bardzo duży wybór żaluzji, rolet i plis. Na pewno coś ci się tam spodoba. I faktycznie świetne jest to że zajmują się wszystkim, wraz z montażem.
#2017-07-04 07:40:50 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Jeżeli masz domek jednorodzinny to zakładam, że możliwe, że masz okna dachowe. Jeżeli tak to koniecznie zamontuj rolety do okien dachowych, bo latem o wiele zmniejszają nagrzanie pomieszczenia.
#2017-07-04 10:16:42 

ponczoszka

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Wisła

Wiek: 20

hej, sklep który polecacie jest wart uwagi. Wyposażyłam cały dom w rolety od nich i świetnie dopasowali mi rolety do danego typu pomieszczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ