#2017-06-03 09:51:04 

blacklady

Użytkownik

Ja się długo mocowałam z różnymi moskitierami, najczęściej, jak się okazywało po zakupie, nabywałam jakąś chińszczyznę, która szybko parciała i się niszczyła, a jak odlepiałam haczyki, to zostawały paskudne ślady :( Dopiero jak kupiłam moskitiery od tej firmy to mogłam w końcu odetchnąć z ulgą. Plastry Powerstrips bardzo trzymają haczyki, nie zdażyło się, by ten odpadł, co było nagminne przy poprzednich. Z całego serca więc polecam tę firmę, szczególnie, jak się żyje w miejscu, gdzie jest dużo owadów. Ja nie mam z nimi już najmniejszego problemu!
#2017-06-03 11:46:39 

Pytana

Użytkownik

A ja mam pytanie, bo nie chcę kupować tych ram, tylko właśnie takie siatki, co się na paski na rzep przyczepia. Jak jest z ich utrzymaniem? I przede wszystkim, czy to jest na jeden sezon? Bo już się tak nadziałam kilkukrotnie.
#2017-06-03 12:51:29 

Hyzio

Użytkownik

Jak najbardziej jest to siatka, która może posłużyć przez zdecydowanie dłuższy czas :) Co do utrzymania, to chyba trzeba je prać w temperaturze maksymalnie 30 stopni. Zdecydowanie, jeśli szukacie siatek okiennych, czy to ze stelażem, czy tylko na rzepy, to możecie mi wierzyć, lepszego producenta, jak ten, nie znajdziecie :)
 < 1 2 DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015