#2017-06-02 11:55:16 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 125

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Witajcie. Chyba każdy zna problem sezonu wiosennego, letniego i jesiennego, kiedy wszystko co lata wpada do domu. Mówię oczywiście nie tylko o komarach, ale i całej reszcie tego tałatajstwa. Szukam więc jakichś dobrych moskitier na okna, jak i na drzwi, jeśli jesteście w stanie coś polecić, to bardzo bym prosił.
#2017-06-02 13:48:02 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Może poorientuj się w jakichś sklepach, które oferują stolarkę otworową? Z tego co wiem, to właśnie tam można kupić. Ewentualnie pozostaje rozejrzeć się po marketach z materiałami budowlanymi i do domu.
#2017-06-02 16:36:17 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 143

Skąd: Ełk

Wiek: 20

I zapłaci za to Bóg wie ile. Lepiej postawić na jakąś sprawdzoną firmę.
#2017-06-02 19:27:11 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 125

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Masz coś konkretnego na myśli?
#2017-06-02 22:02:40 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 143

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Wiesz co, mój brat ostatnio kupował w jednym sklepie moskitiery na okna i drzwi. Są o tyle fajne, że można je dobrze dopasować, a sam montaż jest bardzo łatwy. Zresztą, najlepiej będzie, jak sobie sam wejdziesz pod adres http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi. Pomagałem mu to ogarnąć, zresztą, na samej stronie internetowej jest podana instrukcja, jak się tym zająć. Zarówno do okien, jak i do drzwi wybrał rozwiązanie ALU Comfort, bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie.
#2017-06-02 23:54:50 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 125

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

A możesz rozwinąć coś więcej na ten temat? Z jakiego materiału są wykonane, albo coś?
#2017-06-03 02:40:43 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 144

Skąd: Łódź

Wiek: 22

To może ja dopowiem :) To innowacyjne tworzywo Clear View. Jest trwałe, a przy tym sprawia wrażenie przezroczystego, tzn nie rzuca się tak bardzo w oczy jak siatki z innych materiałów. Sama rama zaś jest wykonana z wysokiej akości aluminium, więc zapewniona jest trwałość.
#2017-06-03 04:15:09 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 125

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

No dobra, ale to rozumiem, że należy podać odpowiednie wymiary przy zamówieniu?
#2017-06-03 05:05:55 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 144

Skąd: Łódź

Wiek: 22

No właśnie nie, to jest tak, że zamawiasz cały pakunek, a później skracasz samemu profile (wszystko masz wyjaśnine w instrukcji ). Później wykorzystujesz dodany do całej paczki odpowiedni system montazowy. Po tym, jak już sobie złożysz ramy, to wtedy zaczepiasz siatkę. Wszystko masz dokładnie opisane w pdfie na stronie ich sklepu, łącznie ze sposobem czyszczenia. Kieruj się tymi wskazówkami, żeby niczego nie uszkodzić, a w razie wątpliwości zawsze możesz do nich napisać.
#2017-06-03 06:11:23 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 125

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Już rozumiem, że instrukcja jest najważniejsza :P A słuchajcie, bo w sumie nie dopowiedziałem, czy znajdę tam też moskitiery do okien dachowych?
#2017-06-03 08:03:37 

Hyzio

Użytkownik

Posty: 122

Skąd: Częstochowa

Wiek: 25

Jak najbardziej! Ja sam kupowałem w tym sklepie moskitiery na okna dachowe i jestem bardzo zadowolony z tego, jak wysokiej jakości są. Najlepiej zajrzyj sobie na stronę http://www.tesa.pl/konsument/tesa-moskitiera-na-okna-dachowe-comfort.html, tam znajdziesz siatki COMFORT. Dzięki specjalnej gumowej opasce można łatwo otworzyć okno. Same plastry montazowe są bardzo wysokiej jakości, sam klej dobrze się trzyma, ale jak już zdecydujesz się je usunąć, to nie pozostawiają zabrudzeń.
 1 2 >  DODAJ ODPOWIEDŹ