#2017-04-09 19:57:45 

JohnHamilton

Użytkownik

Witam serdecznie. Wspólną pasją moją i zony jest jazda motocyklem. Obydwoje to kochamy i gdy mamy tylko chwilę wolną to wybieramy się na taką właśnie przejażdżkę. I właśnie dlatego, że to nasza wspólna pasja jest postanowiłem jej do prezentu na naszą zbliżającą się rocznicę dokupić nowe buty motocyklowe. I dlatego chcę Was prosić o polecenie jakiegoś dobrego sklepu z takim obuwiem?? Zależy mi żeby był to sklep online, sprawdzony i godny polecenia, bo chyba logiczne, że nie chcę kupić żonie byle czego.
#2017-04-09 22:17:02 

Nienaganna

Użytkownik

No świetny pomysł na prezent, taki od serca! Takie zawsze są najlepsze i najbardziej szczere, więc żona na pewno się ucieszy :))
#2017-04-10 00:51:29 

JohnHamilton

Użytkownik

No taką mam nadzieję. I mam też nadzieję, że ktoś mnie tu poratuje i podrzuci jakiś link, bo inaczej będę miał problem coś sensownego jej kupić, a jednak bardzo mi na tym zależy, więc proszę polećcie coś!
#2017-04-10 01:15:36 

morskawilczyca

Użytkownik

To prawda, pomysł na prezent super!! A jeśli chodzi o godny polecenia i sprawdzony sklep z butami motocyklowymi dla kobiet to zajrzyj sobie tutaj: http://www.motocyklowysklep24.pl/odziez-motocyklowa-obuwie-c-67_63.html. U nich znajdziesz tylko naprawdę wysokiej jakości produkty, w tym również buty damskie na motor oraz wiele, wiele innych akcesoriów. Szczerze Ci polecam.
#2017-04-10 04:15:24 

JohnHamilton

Użytkownik

Dziękuję bardzo. Rozumiem, że sama u nich też kupowałaś coś już??
#2017-04-10 07:09:58 

morskawilczyca

Użytkownik

Owszem, tak. Kupowałam u nich właśnie niedawno buty damskie na motor, a wcześniej jeszcze kaski motocyklowe i kilka innych rzeczy potrzebnych mi do motocyklu i zawsze byłam bardzo zadowolona i z produktu i z przebiegu całej transakcji. To naprawdę profesjonalny sklep, w którym znajdziesz porządny sprzęt wysokiej jakości, wszystko typowo pod motocykle właśnie, więc nie ma obaw, że coś nie takiego wybierzesz czy coś. Zresztą skoro sam jeździsz to na pewno od razu się na nich poznasz.
#2017-04-10 07:45:53 

JohnHamilton

Użytkownik

No wygląda to tam wszystko bardzo profesjonalnie nie da się ukryć… Przejrzę sobie dokładnie wszystko i może się zdecyduję, dzięki za polecenie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015