#2017-04-03 04:17:35 

JohnHamilton

Użytkownik

Cześć! Chciałbym założyć sklep internetowy z artykułami modelarskimi i hobbistycznymi ale nadal nie wiem czy zdecydować się na coś darmowego czy może jednak dedykowanego. Szablony z open source niby są estetyczne i przejrzyste ale nie widzę w nich możliwości wykorzystania wszystkich moich pomysłów. Poza tym trochę się boję że mogą pojawić się awarie, albo problemy z płatnościami i wtedy będę wyłączony na jakis czas z biznesu. Co do dedykowanych to nie znam nikogo kto mógłby mi powiedzieć czy warto dlatego piszę tutaj.
#2017-04-03 04:54:36 

Nienaganna

Użytkownik

Mam sklep internetowy, jest to moje jedyne źródło dochodu wiec nie moge sobie pozwolić na przestoje, a w openach niestety czestozdarzajasie awarie itd. Kazdydzien zawieszonej sprzedazy to utrata potencjalnych nowych klientów którzy myślą że sklep jest wylaczony, a także mniejsze zyski wynikajace zerową sprzedażą. Dla poważnego biznesu to sie nie moze nigdy zdarzyć. Mój sklep online przygotował Aptus Shop, szczerze ich polecam bo są niedrodzy i sprawdzeni, pozdrawiam.
#2017-04-03 06:52:48 

boskilajdak

Użytkownik

Niestety jak sie chce prowadzić sklep w internecie to trzeba troche tej podstawowej wiedzy komputerowo-internetowej posiadać i umieć sobie radzić z awariami. Myślisz że jak wybulisz na dedykowany sklep to wszystko bedzie cacy i nigdy nic sie nie wysypie?
#2017-04-03 07:58:11 

Nienaganna

Użytkownik

Oczywiście że coś się może wydarzyć, zawsze jest ryzyko, ale odpowiedzialny przedsiebiorca to ryzyko minimalizuje jak tylko sie da. Poza tym jeśli już coś się stanie to od razu zabierają się za to fachowcy którzy stawiają sklep na nogi w kilka chwil.
#2017-04-03 08:27:41 

sailorman

Użytkownik

Nie można się nie zgodzić z koleżanką szczególnie jeśli ktoś miał tak jak ja doświadczenia z open sourcem. To nie był sklep tylko jakaś tragedia, dlatego jak tylko udało mi się pozałatwiać najważniejsze sprawy to zamówiłem profesjonalny program sklepu internetowego żeby mieć np wirtualnego doradcę, albo formularze zapytań bezpośrednio do produktu. Wybrałem http://www.aptusshop.pl/ bo mają bardzo duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu sklepów a do tego są niedrodzy. Mam nadzieje ze pomoglem.
#2017-04-03 11:05:50 

JohnHamilton

Użytkownik

Dałem się przekonać bo zależy mi na wielu dodatkach których open source niestety nie ma, a do tego wolę mieć za sobą fachowców i nie zostać sam z jakimś problemem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015