#2017-02-13 20:49:06 

Hyzio

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Częstochowa

Wiek: 25

Witam, szukam firmy w Warszawie, która świadczy usługi w zakresie wynajmu magazynów. Chodzi mi tylko i wyłącznie magazyny czasowego składowania. Bardzo zależy mi na czystości hali i suchych warunkach – to bardzo, bardzo ważne! Dobrze by też bylo, aby firma w ramach uslug przygotowywała produkty do wysyłki.... Monitoring i całodobowa ochrona również konieczny warunek. Czy ktoś poleca coś takiego w Warszawie? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam
#2017-02-13 23:44:02 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Witaj, z czystym sumieniem mogę Ci polecić firmę TIRSPED. Rzetelna i profesjonalna firma, która wynajmuje magazyny. O ochronę nie ma co się tutaj martwić, gdyz dysponują stałym monitoringiem. Co bardzo komfortowe, wszelkie formalnosci w imieniu klienta załatwia ta firma. A w kwestii dokumentów niezbędnych , z czym zawsze mam problem) mozna liczyc na pomoc profesjonalisty. Polecam polecma.
#2017-02-14 01:03:56 

Hyzio

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Częstochowa

Wiek: 25

A co z ubezpieczeniem? Tez mozna zalatwic?
#2017-02-14 03:34:29 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Jasne, ja ubezpieczyłem swój towar, który jakiś czas magazynowałem, od wypadków losowych. Na szczęście nic złego się nie stało, ale wyznaję zasadę, że przezorny zawsze ubezpieczony ;)
#2017-02-14 04:27:29 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Również serdecznie polecam firmę, jeśli ktoś szuka magazynu, to nie polecłnbym w Warszawie nic lepszego. Magazyny przede wszystkim bardzo dobrze i profesjonalnie wyposażone, bardzo duże. Przygotowane do prac przeładunkowych. Wypas! www.tirsped.com.pl/logistyka - podsyłam link dla zainteresowanych! Usługi logistyczno-spedycyjne na najwyzszym poziomie, naprawde! Pozdrawiam!
#2017-02-14 05:11:01 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Z tego, co wiem to firma posiada agentow z ponad 100 krajow na swiecie, wszechstronni i kompleksowi ;)Poza tym realizują bardzo zindywidualizowane zlecenia logistyczno-spedycyjne. Polecam bardzo!
#2017-02-14 06:38:57 

FromBork

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Frombork

Wiek: 33

A slyszalem tez, ze firma o ktorej piszecie prowadzi takze dostep do magazynowania online, to może byc bardzo przydatna opcja.
#2017-02-14 08:07:25 

Hyzio

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Częstochowa

Wiek: 25

Bardzo Wam dziękuję!
DODAJ ODPOWIEDŹ