#2017-02-09 03:56:51 

Hyzio

Użytkownik

Witam. Chcę wybrać się z rodziną na kilka dni do Sarbinowa. Niestety jeszcze tam nie byliśmy i kompletnie nie znam lokalnej oferty noclegowej. Tyle się teraz mówi o tych oszustwach…możecie pomóc w znalezieniu czegoś ciekawego? Może nocowaliście tam i polecicie coś?
#2017-02-09 05:46:44 

ponczoszka

Użytkownik

Wiesz co według mnie jest najważniejsze? Od razu kończyć rozmowę jak właściciel noclegu chce potężnych zaliczek na poczet przyjazdu. Mnie już od razu zapala się czerwona lampka i zawsze takie miejsca sobie daruję, a dwa razy mi się to już zdarzyło niestety.
#2017-02-09 07:30:07 

Berbeć

Użytkownik

Jeśli chcesz pewnie coś zarezerwować to możesz sobie skorzystać z tej strony internetowej http://super-wczasy.pl/noclegi/sarbinowo. Firma zbiera generalnie sprawdzone oferty noclegowe z całego kraju. Masz tam bardzo dokładnie opisane co znajduje się w danym miejscu noclegowym, orientacyjny zakres cen, a przede wszystkim najważniejsze jest to, że chociażby rezerwując nocleg w Sarbinowie masz pewność, że miejsce to naprawdę istnieje, a oferta jest taka jak na zdjęciach i w opisie.
#2017-02-09 08:45:12 

Hyzio

Użytkownik

No to faktycznie jest bardzo pomocne. A orientujecie się czy ta firma Super Wczasy o w jakiś sposób gwarantuje bezpieczeństwo związane z tymi noclegami?
#2017-02-09 10:44:57 

Berbeć

Użytkownik

Oferty są weryfikowane kiedy ktoś coś dodaje do serwisu, więc według mnie nie ma się kompletnie czego obawiać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015