#2017-02-06 22:48:43 

Nienaganna

Użytkownik

Witam. Robie właśnie kapitalny remont w mieszkaniu i zastanawiam się nad wymianą starych drzwi wewnętrznych do pokoi na drzwi szklane. Nie jestem jednak pewna, czy będą pasowac do wystroju mieszkania, gdyż moje lokum nie jest jakoś szczególnie nowocześnie urządzone. A Wy co myślicie na temat drzwi szklanych w mieszkaniu?
#2017-02-07 01:12:13 

Loska

Użytkownik

Ja niedawno wymieniłam w domu niektóre stare drzwi wewnętrzne z drewna na nowe ze szkła i jestem bardzo zadowolona. Teraz mam drzwi szklane w salonie, kuchni i jadalni, jedynie w sypialni i łazience pozostały stare drzwi drewniane. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą ze strony internetowej http://drzwiwloskie.pl/drzwi-szklane/, gdzie dostępne są estetyczne, trwałe i niedrogie drzwi szklane. A co do Twoich wątpliwości, czy takie drzwi będą pasowały do wystroju mieszkania, to uważam, ze są to dość uniwersalne produkty i wpisują się nie tylko w nowoczesny, minimalistyczny styl.
#2017-02-07 03:34:06 

Nienaganna

Użytkownik

Twoja propozycja jest interesująca. Tak sobie myślę, że na początek przynajmniej w jednym czy dwóch pomieszczeniach mogłabym zamontować drzwi szklane i zobaczyć, jak będą się one prezentować.
#2017-02-07 05:49:15 

Loska

Użytkownik

Możesz też poprosić o poradę profesjonalistów. Najlepiej skontaktuj się z doświadczonym sprzedawcą różnych rodzajów drzwi wewnętrznych, np. z firmą DOM-BUD Serwis, która zajmuje się fachowym doradztwem w zakresie wyboru najlepszych dla danego klienta drzwi.
#2017-02-07 06:05:58 

Nienaganna

Użytkownik

OK, tak zrobię. A jakie jeszcze drzwi wewnętrzne, poza szklanymi, ta firma ma w swojej ofercie?
#2017-02-07 08:47:38 

Loska

Użytkownik

Z tego co wiem, w ofercie firmy są jeszcze wewnętrzne drzwi drewniane w różnych kolorach oraz eleganckie drzwi włoskie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015