#2017-01-03 02:25:53 

Hyzio

Użytkownik

Czy ktoś z was może polecić dobrego detektywa? Kiedyś już byłem w sytuacji, w której musiałem skorzystać z takiej usługi, ale facet, którego zatrudniłem okazał się zupełnie niekompetentny! Wydałem mnóstwo pieniędzy, a efekt okazał się mizerny. Dlatego zależy mi na wynajęciu kogoś, kto ma pojęcie o tym co robi i nie wyciągnie tylko ode mnie kasę. Zależy mi na tym, by miał dobre opinie.
#2017-01-03 04:06:31 

ponczoszka

Użytkownik

Jeśli szukasz specjalisty, zwróc uwagę na agencje detektywistyczne. Kładą one większy nacisk na profesjonalizm, ponieważ chcą być konkurencyjni. Ci, którzy działają na własny rachunek często nie przykładają się aż tak bardzo, chyba że mają już wyrobioną renomę.
#2017-01-03 06:53:01 

Berbeć

Użytkownik

Jeśli masz upatrzoną jakąś agencję, poczytaj, co sądzą o niej jej klienci. Tutaj http://www.detektywipl.pl/opinie.html możesz poczytać komentarze na temat tej konkretnej firmy. To biuro detektywistyczne ma dobre opinie i wielu zadowolonych klientów, więc powinno spełniać twojekryterium.
#2017-01-03 09:32:52 

szpileczkowa

Użytkownik

Jeśli cię stać, możesz zatrudnić jedną z lepszych biur w kraju. Mają one zawsze dobre opinie, ale stawki mają równie wysokie. Lepszym pomysłem będzie właśnie wyszukanie samemu lub poleconej przez kogoś agencji i sprawdzenie ich opinii. Nie będzie to trudne, bo ludzie lubią dzielić się opinią, a tobie ich komentarze pozwolą na wybranie najbardziej polecanej i godnej zaufania firmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015