#2016-10-28 06:12:00 

Hyzio

Użytkownik

Witam wszystkich. Poszukuje konkretnego modelu samochodu do wynajęcia na okres dosłownie dwóch dni. Dokładnie chodzi mi o audi a4 avant. Pracuje jako dziennikarz sportowy i chciałbym wypróbować jego możliwości, a następnie na podstawie obserwacji stworzyć rzetelną opinie na jego temat. Czy myślicie, że uda mi się zdobyć te cudo w którejś z tanich wypożyczalni aut ? Bardzo mi na tym zależy, dlatego czekam na Wasze rady.
#2016-10-28 07:50:18 

Ciekawski

Użytkownik

Witam, mój kumpel wypożyczał ostatnio w jednej z wypożyczalni w Krakowie Forda Mondeo Kombi i odwoził nim koleżanka do Francji. Ceny pamiętam, że były dosyć przyzwoite. Za 7 dni płacił chyba 185 zł, więc uważam, że to nie tak źle. Myślę, że nie będziesz miał problemu ze znalezieniem tego konkretnego modelu, ponieważ wybór aut w wypożyczalniach jest bardzo szeroki. Pamiętam, że kumpel nie mógł się zdecydować, jaki wybrać, bo taki wybór mieli.
#2016-10-28 08:40:53 

Berbeć

Użytkownik

Hej! Zgadzam się z moim poprzednikiem. Problemów ze znalezieniem nie powinieneś mieć. Sam kilka razy już wypożyczałem auto w różnych celach, czy to służbowych, czy to prywatnych i zawsze wszystko przebiegało bezproblemowo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015