#2016-10-28 01:48:41 

JohnHamilton

Użytkownik

Witam. Szukam doradztwa i coachingu z zakresu prowadzenia biznesu i ogólnie rozwoju swojej firmy. Wiem, że naprawdę wybitni specjaliści w Polsce, którzy niesamowicie potrafią pomóc i dodać skrzydeł. Nie wiem jednak do kogo mógłbym się zgłosić z tą sprawą. Liczę na jakąś Waszą pomoc i doradztwo, do kogo warto się zgłosić? W końcu sporo jest coachów, ale nie chcę iść do pierwszego lepszego i liczyłbym wcześniej na jakieś rekomendacje z Waszej strony..
#2016-10-28 03:58:29 

Ciekawski

Użytkownik

No akurat ja zdeydowałem się na coaching biznesowy kilka miesięcy temu i niesamowicie to mi pomogło w obliczu zarządzania swoją firmą. Miałem spore problemy i jednak potrzebowałem właśnie wsparcia osoby, która się na tym bardzo dobrze zna. Mogę polecić tego coacha, bo ma naprawdę imponujące doświadczenie zawodowe i widać, że potrafi pomagać innym. Bardzo polecam!
#2016-10-28 05:20:12 

Nienaganna

Użytkownik

Ja odbyłam ostatnio szkolenia z komunikacji i czuję się po nich zupełnie innym człowiekiem. Zawsze miałam problemy z głosem, sposobem komunikacji i ekspresji. Dopiero jednak takie szkolenia mi pomogły i otworzyły mnie na pozytywne zmiany ;)
#2016-10-28 06:43:23 

Stephanie30

Użytkownik

ja też grubo rozważam wykupienie sesji u coacha, bo słyszałem niesamowite wręcz rzeczy o różnych zmianach w życiu itp. może taka sesja by mi pomogła
#2016-10-28 08:29:36 

cptstach

Użytkownik

Ja regularnie chodzę do coacha i niesamowicie mi to pomaga, każdemu polecam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015