#2016-10-20 02:36:45 

Hyzio

Użytkownik

Cześć! Zastanawiamy się z narzeczoną na co się zdecydować w kwestii utrwalenia ceremonii i imprezy. Czy bardziej stawiać na zdjęcia czy film? Szczerze przyznam że jestem troche wstydliwy i zdjęcia bardziej mi odpowiadają, obawiam się że na filmie mogewyjscjakosglupio, albo tak sie zestresuje ze nie bedewiedzial jak siezachowac. Z drugiej strony film pokazuje znacznie wiecej niż zdjęcia, szczególnie dobrze nakręcony. Jeżeli macie jakieś spostrzeżenia, najlepiej oparte na własnych doświadczeniach to proszę żebyście mi doradzili, pozdrawiam.
#2016-10-20 03:25:41 

ponczoszka

Użytkownik

Właściwie sam sobie napisałeś o najważniejszej przewadze filmu który jest żywy, pokazuje znacznie więcej i oddaje klimat, nastrój całą magię tego dnia. Na początku i tak będzie zdenerwowany jak każdy. Nie znam osoby która podeszłaby do tego bez stresu, a paradoksalnie uważam że to podenerwowanie jest nawet fajne, oddaje powagę chwili.
#2016-10-20 05:31:09 

Berbeć

Użytkownik

Jest jak piszesz, ale dużo zależy od kamerzysty. Ja np na moim ślubie się nie stresowałem, może ta chwila tak mnie przytłoczyła że nie miałem na to czasu :P. W każdym razie piłka po Twojej stronie bo jak się będziesz spinał to i na zdjęciach wyjdziesz słabo. Pozdrawiam.
#2016-10-20 07:54:39 

Hyzio

Użytkownik

No dobra, ale jakbym chciał wynająć dobrą ekipę to jak mam jej szukać?
#2016-10-20 08:46:25 

Berbeć

Użytkownik

Polecam zacząć od zapytania na forum, proszę: http://x-day.pl/ :). Robili film u mnie i mogę szczerze polecić bo niewatpliwie są fachowcami i perfekcjonistami w tym co robią, a poza tym nie liczą sobie dużo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015