#2016-10-03 22:08:24 

marynarz

Użytkownik

Czy opłaca sie inwestować w okulary przeciwsłoneczne lepszych marek? Czy te zwykłe do dostania w markecie są gorsze? Chciałem kupić jakieś fajne okulary do jazdy rowerem, ale troche szkoda mi pieniedzy, jeśli to samo moge mieć za pare złotych w zwykłym sklepie.
#2016-10-03 23:02:45 

dotykana

Użytkownik

Moim zdaniem warto. W markecie zwykle dostaniesz plastiki, nawet nie ze szkła. Coś takiego po pierwsze szybko się porysuje, a po drugie będzie ograniczało widoczność, więc do sportu raczej niekoniecznie, no chyba, że to jest sport „od święta”. Wydaje mi się, że jednak lepiej zainwestować w markowe przeciwsłoneczne, które na pewno będą solidniejsze. Bo co z tego, że kupisz za pare złoty, jak za miesiąc bedziesz musiał kupować następne? Żadna tu oszczędność.
#2016-10-04 01:30:58 

blacklady

Użytkownik

Ja też polecam markowe i wcale nie prawda, że są dużo droższe, można znaleźć też fajne tanie modele okularów. Poszukaj w sklepie internetowym, na pewno coś fajnego wybierzesz, poza tym w internecie kupisz z mniejszą marżą, więc tym bardziej wyjdzie taniej.
#2016-10-04 02:43:26 

sailorman

Użytkownik

A ja szukam jakiś dobrych okularow przeciwsłonecznych do jazdy samochodem. Czy można dostać coś takiego?
#2016-10-04 04:06:57 

blacklady

Użytkownik

To na przykład tu http://stylion.pl/Okulary-dla-kierowcow - okulary specjalnie dla kierowców. Ja też używam, wcześniej strasznie się męczyłam podczas jazdy pod słońce. Teraz mam fotochromowe, czyli takie które się dostosowują do oświetlenia i jest ok.
#2016-10-04 05:48:19 

morskawilczyca

Użytkownik

Do jazdy najlepsze są lustrzanki polaryzacyjne które odbijają światło i niwelują refleksy. Są świetne, jeśli chodzi o jazde w warunkach typu deszcz, kiedy jest mokra nawierzchnia i slońce sie od niej mocno odbija. W ogóle kierowca powinien mieć obowiązek posiadania okularów przeciwsłonecznych. Ja kiedyś omal nie spowodowałam wypadku, jadąc pod światło.
#2016-10-04 08:04:18 

blacklady

Użytkownik

Krótko mówiąc, na pewno opłaca się zainwestować w lepsze okulary. Jak się dobrze wybierze, to będziemy je nosić nawet przez wiele lat, więc w dłuższej perspektywie, to żaden wydatek. Poza tym warto chronić oczy. Szczególnie osoby, które mają różne problemy ze wzrokiem, powinny zadbać też o dobre okulary przeciwsłoneczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015