#2016-09-13 02:00:28 

rudobrody

Użytkownik

Witam wszystkich. Pracuję w firmie, która zajmuje się przetwarzaniem licznych danych osobowych. Gromadizny liczne informacje i oczywistym jest, że staramy się w jak największym stopniu zabezpieczyć takie dane tak, by oczywiście nie wyciekły na zewnątrz itp. problem w tym, że istnieją pogłoski w firmie, że niestety takie dane osobowe są pozyskiwane przez firmy z zewnątrz. Chcę to jakoś sprawdzić i jakoś zabezpieczyć dane osobowe. Nie wiem do jakiej firmy się zgłosić z tego typu zleceniem. Ponadto, chce się zgłosić do firmy, która naprawdę bardzo dobrze zna się na tym i może doradzić coś rzetelnego. Czy ktoś w przeszłości korzystał z podobnych usług? Możecie zarekomendować jakąś dobrą firmę? Proszę o informacje na ten temat. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
#2016-09-13 04:20:06 

JohnHamilton

Użytkownik

Wiesz.. my w firmie mamy specjalną firmę, która zabezpiecza dane osobowe. Robi to naprawdę perfekcyjnie i mamy pewność, że nic złego się nigdy nie stanie. Jak chcesz, to wejdź sobie w ten odnośnik co dałem. Masz tam wszystko bardzo dobrze opisane, to odnośnik do strony, która się właśnie specjalizuje w zabezpieczeniu takich danych osobowych.
#2016-09-13 06:58:07 

dotykana

Użytkownik

No ja też korzystałam z zakresu usług firmy abi-szczecin.pl i mogę potwierdzić, że to najbardziej profesjonalna firma tego typu z jaką miałem przyjemność współpracować. Nie dość, że można tam skorzystać z licznych porad, to zorganizować szkolenie z tego zakresu dla grupy współpracowników. Jak dla mnie to najlepsze wyjście w takiej sytuacji.
#2016-09-13 07:53:53 

FromBork

Użytkownik

Ja też na Twoim miejscu bym się zgłosił do tego typu firmy. Po pierwsze, to pracownicy w firmie muszą być odpowiednio wykwalifikowani, żeby byli świadomi, co robić, żeby nie dopuścić do wycieku poufunych informacji, jakich technik stosować itp. najlepiej zorganizować im specjalny kurs, żeby się tego nauczyli wcześniej.
#2016-09-13 09:43:44 

boskilajdak

Użytkownik

Dokładnie. Lepiej najpierw przeszkolić pracowników i nauczyć ich nowych narzędzi, które przydadzą im się w pracy. Może ten niby wyciek informacji się wziął z tego, że po prostu Twoi pracownicy mają braki w swoich kwalifikacjach?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015