#2016-09-01 06:32:23 

Pytana

Użytkownik

Hejka! Dopiero zaczynam swoją – jak to tak nazwę, przygodę – z modą. Chciałabym Was zapytać o ekskluzywne marki odzieżowe. Niekoniecznie interesują mnie ubrania z sieciówek. Częściej w sklepach z używaną odzieżą można znaleźć lepsze perełki.
#2016-09-01 07:20:33 

GoldLady

Użytkownik

Zależy, co masz na myśli ekskluzywna. Od projektantów, którzy organizują swoje własne pokazy modowe? Ja wychodzę z założenia, że to co jest na wybiegach niekoniecznie jest ładne. W tym sensie, że może wygląda spektakularnie na modelce, ale niekoniecznie wyszłabym w tym z domu. Mnie inspirują ubrania Cristiny Effe. Jak dla mnie one są ekskluzywne.
#2016-09-01 09:49:36 

Nienaganna

Użytkownik

Dla mnie zakupy ubrań Takeshy Kurosawa w sklepie internetowym to sama przyjemność. Denim jest ponadczasowy, nigdy nie wyjdzie z mody, więc taką markę mogłabym nazwać ekskluzywną.
#2016-09-01 11:10:32 

szpileczkowa

Użytkownik

Ja ze swojej strony polecam markę Antony Morato Poznań to miejsce, w którym uwierzyłam w miłość od pierwszego wejrzenia :D. Weszłam na stronę internetową: http://loretti.pl/ i kupiłam mojemu narzeczonemu kilka ubranek, które spodobały mi się jako pierwsze. Lubię robić zakupy w sklepach online :). Wydaje mi się wówczas, ze wszystko przebiega szybciej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015