#2016-08-24 04:33:36 

FromBork

Użytkownik

Witam :) Tak ostatnio mnie naszła taka myśl, że w moim domu by się przydała wymiana okien. A to dlatego, że mam stare jeszcze takie okna, z dwiema szybami i rozkręcane na śrubki. Nie są jakieś zniszczone czy coś. Tylko chodzi mi tutaj bardziej o oszczędność. One wymagają wymiany dlatego, że są straszne straty ciepła przez nie. Nie ważne ile uszczelek tam włoże , mogę gazetami nawet je pozapychać, to ciepło i tak przez nie ucieka. I się robi problem, bo ja w piecu hajcuje jak chory, a w domu i tak jest zimno, bo wszystko ucieka. Ech, no się robi problem. Czy teraz wszystkie okna robią tylko plastikowe już?
#2016-08-24 05:29:09 

marynarz

Użytkownik

Witaj :) Po pierwsze to muszę Ci powiedzieć, że te okna to rzeczywiście musisz w pierwszej kolejności wymienić i to dość szybko, bo jak się zacznie znowu sezon na grzanie to straty będziesz miał dość. A szczerze mówiąc to to jak wymienisz okna to grzać będziesz musiał mniej, więc tu wydasz, tam oszczędzisz i będziesz miał bilans na zero. No przynajmniej na początku, bo później to już korzystniej. A po drugie to nie nie tylko plastikowe. We Wrocławiu okna drewniane można normalnie kupić bez żadnego problemu i jeszcze Ci montaż zrobią.
#2016-08-24 07:07:26 

FromBork

Użytkownik

Całe szczęście, bo plastikowe to mi się średnio podobają, a do drewnianych jestem jednak przywiązany i mam wrażenie, że o wiele lepiej pasują do takich wnętrz. No w takim razie będe musiał sobie poszukać jakiegoś dobrego salonu z oknami
#2016-08-24 08:30:40 

JohnHamilton

Użytkownik

A ja Ci powiem kolego, że wcale nie musisz szukać. Wystarczy jak wejdziesz na stronę cerchem.com.pl i tam sobie poszukasz to znajdziesz. Ogólnie to warto tam kupować, bo te okna i nie tylko, bo drzwi też mają inne rzeczy są naprawdę wysokiej jakości i trwają przez długie lata
#2016-08-24 10:43:02 

FromBork

Użytkownik

No i świetnie! :D Dziękuje bardzo za informacje jednemu koledze i za link drugiemu koledze, teraz przynajmniej ze spokojem będę mógł sobie wszystko zorganizować :) A nowe okna już zamówione, mam nadzieję, że długo to wszystko nie będzie trawło
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015