#2016-08-23 00:39:29 

blacklady

Użytkownik

Hejka, czy macie jakies fajne wspomnienia z imprez integracyjnych?
#2016-08-23 02:37:40 

Ciekawski

Użytkownik

No jasne ;) same najlepsze. Uwielbiam nasze firmowe wyjazdy, bo mam bardzo fajną ekipe w pracy, spoko szefostwo i za każdym razem ruszamy w jakies inne miejsce. Ostatnio bawiliśmy się np. w Warszawie w jednym z hoteli – karaoke, pokaz barmański z degustacją ma się rozumieć :PP i taneczny - samby. Jak dla mnie – super :)
#2016-08-23 03:11:29 

FromBork

Użytkownik

Ja lubię takie imprezy, gdzie zamiast lezenia w hotelu biorą nas gdzies w teren i mamy team building. Ostatnio mieliśmy swietny wypad, który zorganizowała tam firma eventowa Łukanowscy Events Partners z Warszawy. Konkurencje były zaczepiste ;)) W takich sytuacjach nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy co z niego wychodzi ;)) Fajnie się jest tak zespołowo zgrac.
#2016-08-23 03:53:26 

dotykana

Użytkownik

Tak, słyszałam o tej firmie, ma już na swoim koncie wiele imprez dla firm z Warszawy – nie tylko u nas, ale też tam, gdzie pracują znajomi. My często korzystamy z ich pomocy także przy konferencjach i szkoleniach.
#2016-08-23 04:56:39 

rudobrody

Użytkownik

A możecie mi jakiegoś linka do nich podesłać? Pracuje w HRach i mam na głowie m.in. integrację pracowników, chętnie przejrze sobie, co proponują.
#2016-08-23 06:53:07 

dotykana

Użytkownik

jasne: http://lukanowscyep.pl/oferta/. My przerabialiśmy z nimi już różne imprezy zarówno plenerowe, jak i w różnych obiektach. Wszystko zależy czego szukasz. Z tego, co wiem, to nie ma też problemu z ilością osób. W mojej firmie pracuje 300 osób np. i zawsze coś wymyślali dla tak licznej ekipy. A i nie musisz martwic się tez o scenariusz lub w ogóle motyw przewodni – są tak kreatywni, że na pewno coś fajnego zaproponują:) ja się w ciemno na nich zdaję ;))
#2016-08-23 09:10:26 

morskawilczyca

Użytkownik

Ooo to warto wiedzieć. Jak robisz „n” impreze, to już czasami brak Ci pomysłów ;))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015