#2016-08-22 22:00:34 

dotykana

Użytkownik

Dzień doberek :) :) :) bardzo popularne są teraz takie filmiki reklamowe, krótkie, zwięzłe z fajnymi efektami. Prowadzę salon kosmetyczny, mam swoją stronkę internetową, profil firmowy salonu na facebooku pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo tam umiescic taki krótki filmik reklamowy :) tym bardziej, ze ostatnio pięknie wyremontowałam swój salon, mogłabym się nim pochwialić.
#2016-08-22 22:49:45 

blacklady

Użytkownik

No fajnie wstawić taki filmik na strone , ale to jest okropnie drogie, nie wiem czy to jest warte swojej ceny, nie wiem czy akurat tylu klientów ci przybędzie bo wstawisz filmik reklamowy, nie ukrywajmy, to nie bedzie reklama w tv, zeby kogos zachecic. Szkoda kasy moim zdaniem
#2016-08-23 00:28:00 

morskawilczyca

Użytkownik

No nie wiem, koleżanka nie do końca ma rację, bez urazy :) właśnie takie promocje za pomocą filmu to bardzo fajna sprawa. Teraz można robic takie ladne ujecia, przejscia, z przyjemnoscia sie je ogląda. I nie przesadzajmu, to wcale nie jest przeciez takie drogie a taki film umieszczony na stronie zawsze doda profesjonalizmu
#2016-08-23 03:12:04 

szpileczkowa

Użytkownik

Mysle , ze z kosmetykami w roli glownej moze powstac naprawde fajne promo video :D Tylko znajdź kogos profesjonalnego, chyba nie ma nic gorszego jak typowa amatorszczyzna na stronie internetowej firmy czy zakladu
#2016-08-23 05:23:26 

ponczoszka

Użytkownik

Mogę ci polecic: http://www.grupachimera.pl/filmy-wizerunkowe-i-promocyjne.html, jesli szukasz kogos, kto zrobi ci profesjonalny filmik, to powinnas tu znaleź c cos dla siebie. Generalnie to firma bardzo profsjonalnie podchodzaca do tematu, kreca filmu dla roznych firm, wiec dla twojego salonu tez pewnie zaproponują cos ciekawego
#2016-08-23 06:15:41 

marynarz

Użytkownik

Faktycznie, tez polcecam. W sumie to zlecalem film korporacyjny, tez w tej firmie, dla zainteresowanych wrzucam stronke: http://www.grupachimera.pl/filmy-korporacyjne.html. Maja mega fajne pomysly, fajnie doradzą, podpowiedzą stosownie do tematu filmu, ale nic nie narzucaja, wszystko jest taka jak sobie tego zyczy klient, jak dla mnie super
#2016-08-23 08:47:17 

dotykana

Użytkownik

Dzięki wielkie!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015