#2016-08-18 06:21:28 

boskilajdak

Użytkownik

Hej wszystkim. Szukam dobrego i godnego polecenia miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej. Nasza firma jest już całkiem spora i chcę zrobić taką dużą imprezę żebyśmy się mogli dużo lepiej poznać. Możecie polecić mi jakieś sprawdzone miejsce?
#2016-08-18 09:01:24 

GoldLady

Użytkownik

A gdzie znajduje się wasza firma? Nie napisałeś a domyślam się że pewnie nie chcesz jechać przez pół polski :D? Załatwiałam taki event plenerowy pod Warszawą i jestem bardzo zadowolona. Wysyłam ci namiary na ten hotel, warto tam zadzwonić bo mają doświadczenie w organizowaniu takich rzeczy.
#2016-08-18 09:30:54 

boskilajdak

Użytkownik

Oh przepraszam, moje niedopatrzenie. Firma znajduje się oczywiście w stolicy i szukamy czegoś sprawdzonego właśnie w tej okolicy. Widzę że wysłałaś mi namiary właśnie na hotel w okolicy więc jestem wdzięczny ;)
#2016-08-18 10:31:00 

Pytana

Użytkownik

Wejdź sobie na hoteldebowagora.pl i tam zobacz. Kontaktowałam się z nimi jak interesowała mnie sala do konferencji nad jeziorem. Bardzo fajna organizacja, ładny wystrój. Wszystko idzie z nimi załatwić więc tak naprawdę to wola klienta się tutaj liczy najbardziej :)
#2016-08-18 12:14:29 

sailorman

Użytkownik

Jakiś czas temu szukałem rodzinnego hotelu w okolicach Łodzi ale znajomy polecił mi właśnie to miejsce o którym mówicie. Bardzo fajny hotel, nowoczesny i w dobrym stylu. Polecam to miejsce i na wypoczynek ale także jeżeli potrzebujesz zorganizować tam spotkanie.
#2016-08-18 13:02:30 

marynarz

Użytkownik

Razem z moją firmą organizowaliśmy takie wyjazdy integracyjne mazowieckie województwo ma do zaoferowania całkiem sporo atrakcji więc jak przyjeżdżasz tutaj autem to możesz zwiedzić dużo ciekawych rzeczy. Jeżeli chodzi o hotel to mogę z czystym sumieniem polecić jeżeli potrzebujesz zorganizować coś dla firmy. Nie zawiedziesz się.
#2016-08-18 13:42:07 

boskilajdak

Użytkownik

Pierwszy raz widzę żeby tak jednogłośnie oceniać jeden hotel :P W sumie to nawet lepiej, nie będę tracił czasu na szukanie innych alternatyw. Dzięki bardzo za odpowiedzi a temat może iść do zamknięcia. Skontaktuję się z nimi i umówię odpowiedni termin. Mam nadzieję że pracownicy będą zadowoleni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015