#2016-08-17 01:24:36 

Stephanie30

Użytkownik

witam, chciałabym się zorientować czy w miejscu waszej pracy mieliście organizowane jakieś szkolenia w zakresie pierwszej pomocy? jeśli tak, to kto takie szkolenie prowadził i czy faktycznie można było czegoś ważnego się na nim nauczyć?
#2016-08-17 04:12:12 

Hyzio

Użytkownik

U mnie w pracy takie szkolenie zorganizował BHP-owiec. Wyglądało to tak, że przygotował prezentację na komputerze i zaprezentował ją pracownikom. Szkoda, że nie było żadnych zajęć praktycznych, bo sama teoria to trochę mało jak dla mnie.
#2016-08-17 06:41:21 

morskawilczyca

Użytkownik

Najlepiej, gdy pracodawca zwraca się do profesjonalnej firmy, której specjalnością jest szkolenie pierwsza pomoc Radom jest miastem, gdzie taką firme można znaleźć. Wówczas profesjonaliści nie tylko omawiają zagadnienia teoretyczne, ale również przeprowadzają pozoracje różnych sytuacji, w których występuje zagrożenie życia. Ważne jest też to, że specjalistyczna firma dostosowuje program każdego szkolenia do specyfiki danego miejsca pracy, w którym prowadzi szkolenie.
#2016-08-17 08:04:10 

Stephanie30

Użytkownik

nie wiedziałam, ze sa takie firmy, które zajmują się wyłacznie prowadzeniem kursów pierwszej pomocy. dobrze wiedzieć – teraz mogę zasugerować szefowi zorganizowanie takiego szkolenia w naszej firmie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015