#2016-08-11 06:36:25 

rudobrody

Użytkownik

Siemka. Zastanawiam się nad kupnem kosiarki automatycznej bo mam coraz wiecej zajec w domu, małe dziecko i nie ma juz kto dbac o trawnik. Na ogrodnika mnie nie stać a automat to jednorazowy nieduży wydatek który powinien ułatwić mi życie i być do tego oszczędniejszy niż moje tańce z kosiarką. Jakie jest zdanie posiadaczy takiego sprzętu na ten temat?
#2016-08-11 07:47:11 

morskawilczyca

Użytkownik

Gdybym miała jeszcze raz się decydować to też bym kupiła automat, szczególnie dlatego że niezawodną kosiarkę automatyczną można dziś dostać za grosze a komfort jaki daje jest odczuwalny codziennie. Mój chłopak lubi nowinki techniczne, kiedy przyniosl nam to do domu nie bylam zbyt przekonana ale zdecydowanie wolę kiedy zamiast koszenia trawnika spedza czas ze mną wiec sprawa jest chyba jasna :)
#2016-08-11 07:55:48 

Ciekawski

Użytkownik

Podzielam, tym bardziej że koszenie tradycyjną kosiarką do przyjemności nie należy. Przynajmniej dla mnie. Człowiek chodzi jak skazaniec i powtarza metr za metrem to samo. można oszaleć. Kupiłem tego robota na początku zeszłego roku i uratował mi po prostu zycie, bo już myślałem że oszaleje z tym koszeniem. Myślałem nawet żeby kogoś wynająć ale nie bardzo ufam ludziom, musiałbym też wiązać psy które przez cały czas by szczekały, u mnie to by nie przeszło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015