#2016-08-09 05:54:43 

Nienaganna

Użytkownik

Witam wszystkich na forum. Ostatnio moja znajoma zachwycała się sklepem internetowym Jantar. Czy wy znacie tę platformę i zgadzscie się ze stanowiskiem mojej znajomej, że wyznacznikiem dobrego przedsiębiorcy jest korzystanie z innowacji, między innymi takich programów jakie oferuje sklep Jantar? Ja dopiero stawiam pierwsze kroki we własnej działalności gospodarczej, dlatego postanowiłam zaczerpnąć opinii nieznanych mi osób. Moja znajoma może mieć nieszczere intencje.
#2016-08-09 07:09:11 

Pytana

Użytkownik

Twoja znajoma ma bardzo szczere intencje i nie mów jej o swoich podejrzeniach bo będzie jej przykro. Ona podrzuca Ci najlepsze rady, a Ty ją podejrzewasz. Ja cenię ten sklep ze względu na różnorodność. Może z niego korzystać wielu przedsiębiorców z przeróżnych branży, ponieważ oferta nie jest sztywno skierowana na działalność jednego, określonego rodzaju. Jak nawet leżałam w szpitalu to pielęgniarka mówiła, że opaska identyfikacyjna którą zakłada się pacjentom, pochodzi właśnie z tego sklepu.
#2016-08-09 07:46:06 

Loska

Użytkownik

O super, szczerze mówiąc nie miałam pojcia, że nawet szpitale mogą korzystać z tego sklepu. Widocznie oferta jest szersza, niż sądziłam. Ja zawdzięczam dla tego sklepu oprogramowanie dla magazynów dzięki któremu wiele czynności związanych z prowadzeniem działalności jest dla mnie po prostu jedynie formalnością, jestem bardzo odciążona od obowiązków i praca daje mi przyjemność, zamiast męczyć. Nie każdy może to powiedzieć o swojej pracy zawodowej, jestem szczęściarą.
#2016-08-09 07:57:45 

morskawilczyca

Użytkownik

W większości sklepów spożywczych czy papierniczych, oraz wielu innych, możemy zauważyć czytniki kodów kreskowych – zresztą nie wyobrażam sobie, żeby można ich było zabraknąć. Ja w swoim sklepie też taki mam. Zgadnijcie, skąd ;).
#2016-08-09 08:11:54 

Ciekawski

Użytkownik

Nie znam tego sklepu, ale słyszałem duużo dobrych opinii.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015