#2016-07-29 04:36:26 

morskawilczyca

Użytkownik

Mam problem natury dekoracyjnej. Tak na marginesie to nie myślałam nigdy, że będę musiała w tej kwestii prosić kogoś o pomoc. Chodzi o to, że otwarłam właśnie biuro ubezpieczeniowe i chciałbym mu nadać jakiś szczególny charakter, wykorzystując do tego ozdoby na przykład na ścianę. Co polecacie w tym zakreise.
#2016-07-29 07:16:57 

Stephanie30

Użytkownik

Rozumiem, że nie chodzi Ci raczej o kwiatki :) Na rynku pojawiło się ostatnio mnóśtwo możliwości, które mnie na przykład bardzo zaciekawiły. To różnego rodzaju tapety z fotkami i obrazami. Wystarczy, ze dopasujesz tematykę do Twojej działalności i wystrój masz gotowy :)
#2016-07-29 08:03:21 

szpileczkowa

Użytkownik

Oj moja drgoa to nie jest tak łatwo utrafić z tematyką do takiego biura. Klienci różnie mogą odbierać niektóre obrazy, więc trzeba przemyśleć temat dokładnie. W przypadku ubezpieczeń to powinna być raczej zachęta do skorzystania z jednego z rodzajów ubezpieczeń, jakie sprzedajesz.
#2016-07-29 10:34:03 

morskawilczyca

Użytkownik

Bardzo dobra myśl. W takim razie wykorzystam może romantyczne ulice na fototapecie z jakimiś młodymi ludzmi, co będzie zachętą na przykład do zawarcia ubezpieczenia w czasie podróży. No fajny pomysł miałaś, teraz muszę pomyśleć co jeszcze w tej kwestii.
#2016-07-29 12:38:47 

marynarz

Użytkownik

Ja akurat oprócz samych fototapet to poleciłbym Ci szkło z grafiką. Według mnie ten rodzaj ozdoby na ścianę jest najbardziej trwały z ogólnie dostępnych. Wszystko przez to, że sam obraz jest zabezpieczony przez szkło na zewnątrz. Tak więc nie wyblaknie, wyplami i co tam mu jeszcze może grozić.
#2016-07-29 12:57:27 

JohnHamilton

Użytkownik

Jeśli chcesz nawiązać do ubezpieczeń turystycznych to może fototapeta most Brookliński bardziej będzie oddawała klimat podróży. Tak jak ktoś już tu napisał to bardzo indywidualne podejście do tematu, więc po prostu zrób i ciesz się nowym wyglądem.
#2016-07-29 13:18:53 

ponczoszka

Użytkownik

Kolega pisał o szkle i jego jakości i muszę mu przyznać rację, bo faktycznie jest to najlepsza forma zabezpieczenia ścian i samego obrazu. Ja mam wiele wzorów szkieł laminowanych w kuchni i wygląda to bardzo dobrze i jest bardzo funkcjonalne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015