#2016-07-25 21:53:03 

rudobrody

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Police

Wiek: 56

Szukam porady odnoście drzwi do garażu. A mianowicie w zakresie mojego zainteresowania i pojemności kieszeni mieszczą się zarówno drzwi uchylne, jak i segmentowe. Z tym, że nie wiem, które są bardzie praktyczne, mniej się psują no i zapewnią, że ciepło (Tak, mam ogrzewany garaż, hehe) nie będzie mi uciekało z pomieszczenia.
#2016-07-26 00:17:57 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Wiesz co, no wydaje mi się, że to w zasadzie nie ma większego znaczenia, no może jeśli chodzi o szpan i design to rzeczywiście fajniejszym rozwiązaniem wydają się być bramy segmentowe. Też dużo zależy od charakteru domku.
#2016-07-26 02:33:48 

dotykana

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Stargard

Wiek: 34

Weź segmentową żona na pewno będzie zadowolona ;)
#2016-07-26 05:04:18 

rudobrody

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Police

Wiek: 56

Nie rozumiem...
#2016-07-26 06:17:36 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Hehe, albo nie masz żony, albo nie dajesz jej samochodu ;) Brama segmentowa, jest montowana za otworem drzwiowym i otwiera się pod sufitem, więc nawet jak żona zastawi wjazd, to i tak sobie taką bramę otworzysz.
#2016-07-26 07:37:49 

rudobrody

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Police

Wiek: 56

A to chyba że tak, hehe.
#2016-07-26 10:30:49 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Ale wracając do bram, to powaznie bramy segmentowe są bardziej poręczne moim zdaniem. Ich obsługa nie wymaga dużo miejsca, a jeśli jeszcze kupisz bramę dobrej jakości, jak np ta tutaj http://oknabytom.pl/segmentowe/, to masz pewność że posłuży ci długie lata. Dodatkowo taka brama jest ocieplana, więc też zatrzymujesz ciepło w budynku, o co ci przecież chodziło.
#2016-07-26 10:49:27 

rudobrody

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Police

Wiek: 56

Widać,że się znasz na tych kwestiach, a jeśli chodzi o drzwi wejściowe do domu, to co byś polecił. Bo w zasadzie myślałem o drewnianych z witrażem, ale sam już nie jestem przekonany. Niby ładnie wygląda, ale czy to jest poręczne...
#2016-07-26 11:06:56 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Wiesz ja jestem praktycznym człowiekiem i jeśli chodzi o drzwi wejściowe do domu, to moim zdaniem sprawdzają się wyłącznie porządne i solinie wykonane drzwi antywłamaniowe. Takie wiesz, co będą spełniały swoją rolę. Poleciłbym ci drzwi firmy Delta, o takie: http://oknabytom.pl/delta-3/, zwłaszcza, że domki jednorodzinne często są narażone na włamania, a przy takich drzwiach masz w zasadzie pewność, że nikt nieporządany do domu ci nie wejdzie. Drzwi z witrażem zostaw sobie do wstawienia w wiatrołapie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ