#2016-07-25 10:56:52 

ponczoszka

Użytkownik

Cześć, jestem w szóstym miesięcu ciązy a wyglądam jakbym była już co najmniej w osmym. Ale nie o tym :-) gdzie kupujecie ciuchy ciążowe? Szukam sklepu z fajną jakościowo i modna odzieżą. Uwielbiam chodzic w spodniach, a te które kupuje to jakies worki które z moda nie maja nic wspólnego.
#2016-07-25 11:46:47 

Nienaganna

Użytkownik

hey, ja też długo szukałam fajnych spodni ciążowych i w końcu znalazłam. Zajrzyj na stronę http://moromu-sklep.pl/12-spodnie-ciazowe z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie.
#2016-07-25 12:29:41 

szpileczkowa

Użytkownik

witajcie, ja też korzystałam z tej strony – koniecznie musisz je sprawdzić. Mają na prawde niezle jakościowo i modne ciuszki, a przede wszystkim wyjątkowo wygodne. Spodnie ciężko się nosi w zaawansowanej ciązy, a żeby dobrze wygladac – musza być dobrze uszyte. W tym sklepie maja tez przystępne ceny.
#2016-07-25 15:05:56 

GoldLady

Użytkownik

ja byłam w ciązy bliźniaczej i kupowałam u nich ubrania – byłam z nich bardzo zadowolona. Rzeczywiście jest to jeden z nielicznych sklepów gdzie maja swietnie skrojona odziez. Pozwalałam tez sobie na spodnie, które uszyte były z wysokiej jakości materiałów i miały elastyczne wstawki – co powodowało, że brzuch nie był w żaden sposób uciskany. Swobodnie można ich odzież polecać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015