#2016-07-17 21:36:33 

Pytana

Użytkownik

Cześć. Potrzebuję jakiś namiar do specjalistów, którzy znają się na komputerowych systemach operacyjnych. Najlepiej, żeby przyjechali do mnie do domu i zrobili przy mnie coś z tym systemem, który ostatnio szwankuje. Jestem z okolic Warszawy.
#2016-07-17 22:39:38 

blacklady

Użytkownik

A czego konkretnie oczekujesz? Chodzi Ci o formatowanie systemu czy może reinstalację? U mnie ostatnio robiono reinstalację systemu w Warszawie, ale to było tak, ze zadzowniłam do firmy komputerowej i jeden z informatyków przyjechał do mnie, zabrał mojego kompa do siebie, a po kilku dniach przyjechał i oddał mi komputer z zainstalowanym nowym systemem.
#2016-07-18 01:21:44 

Pytana

Użytkownik

Aha, rozumiem. No u mnie to nie wiem, co będzie lepsze, czy formatowanie, czy reinstalacja systemu. Nie znam się na tym i chciałabym, żeby jakiś komputerowiec to przy mnie ocenił. Nie chciałabym tylko, żeby zabierał komputer do siebie, ale żeby na miejscu zrobił to co uważa za właściwe.
#2016-07-18 02:13:29 

blacklady

Użytkownik

Nie wiem, czy jest możliwe takie rozwiązanie, ale zawsze możesz zapytac. Zadzwon najlepiej do firmy bezpiecznylapek.pl, która ma swoją siedzibę w Warszawie. Numer kontaktowy znajdziesz na ich stronie w Internecie.
#2016-07-18 03:17:36 

Pytana

Użytkownik

No dobrze. Czyli mówisz, ze jest to dobra i sprawdzona firma, której można zaufać?
#2016-07-18 05:15:43 

blacklady

Użytkownik

No tak własnie uważam. Korzystałam już przynajmniej dwa razy z jej usług. Kiedyś też fachowcy stamtąd robili u mnie zabezpieczanie sieci domowej w Warszawie. Od tej pory nie mam żadnych problemów z wirusami ani ze złośliwym oprogramowaniem.
#2016-07-18 08:08:20 

Pytana

Użytkownik

W takim razie zaraz do nich zadzwonie i dowiem się, jak u nich zazwyczaj przebiega i ile trwa naprawianie laptopa. Ciekawa jestem, czy zgodzą się na wykonanie reinstalacji lub formatowania systemu u mnie w domu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015