#2016-07-11 23:25:07 

ponczoszka

Użytkownik

Od dawna próbuję schudnąć. Próbowałam już chyba wszystkich metod i czasami pomagało mi, ale tylko na krótką chwilę. Po paru miesiącach zawsze tyłam. Efekt jojo mnie wykończył. Wiem, że dietetyka się rozwija i być może teraz by mi się udało.
#2016-07-12 00:44:33 

szpileczkowa

Użytkownik

Przede wszystkim musisz spojrzeć na swoje nawyki żywieniowe. Ograniczanie kalorii nic nie pomoże, jeśli będziesz wcinała puste kalorie. Zdrowa zbilansowana dieta gwarantuje zdrowy i młody wygląd.
#2016-07-12 02:29:25 

Hyzio

Użytkownik

Kupuj tylko zdrową żywność. Pomyśl o wprowadzeniu do diety młodego jęczmienia. Taka niewielka zmiana może znacznie zmienić twoje ciało. Z kupieniem młodego jęczmienia w sklepach internetowych nie powinnaś mieć żadnego problemu. Musisz też prawidłowo zbilansować posiłki.
#2016-07-12 04:36:44 

Berbeć

Użytkownik

Na zdrowie i wygląd bardzo pomaga czarnuszka. Pamiętaj, ze każde odchudanie to duży wysiłek dla organizmu. Podczas każdej diety skóra dostaje w kość. Powinnaś od razu o tym pomyśleć i wesprzeć w jakiś sposób jej regenerację.
#2016-07-12 05:48:17 

morskawilczyca

Użytkownik

Pomyśl też o tym, żeby jeść olej z dzikiej róży sklep internetowy to doskonałe miejsce by zrobić ekologiczne zakupy. W dzisiejszych czasach łatwiej trafić co dobrego online niż w stacjonarnych sklepach. Tak to już jest.
#2016-07-12 06:25:57 

blacklady

Użytkownik

A nie sądzicie, że wszystko zależy od wydatku energetycznego. Osoby, które dużo trenują mogą jeść co tylko zapragną i wyglądają świetnie. Moja koleżanka zajada się codziennie pączkami i jest chuda jak patyk, ale ćwiczy pięć razy w tygodniu.
#2016-07-12 09:11:26 

ponczoszka

Użytkownik

Myślę, ze i dieta jest ważna i ćwiczenia, ale ja chyba nie mam determinacji ani do jednego ani do drugiego. Myślę, że potrzebuję jakiejś pomocy mentalnej, ale wasze porady też są jak najbardziej przydatne. Wezmę je sobie do serca. Mozę uda mi się je wprowadzić w życie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015