#2016-07-11 04:46:47 

szpileczkowa

Użytkownik

Cześć moje drogie. Wiecie co wpadam tutaj bo mam ogromny problem. Jestem z moim facetem już ładnych parę lat, ale ostatnio zauważyłam, że coś nie tak jest. Niby w sferze emocjonalnej jest okej, ale jak przychodzi co do czego to on się odwraca na drugi bok i idzie spać. Ja już nie wiem, jak mogę na niego wpłynąć, co robić. Kocham go i on mnie też ale namiętność między nami już dawno wygasła. Może to rutyna albo przyzwyczajenie? Co mam zrobić, żeby znowu dodać trochę pikanterii do naszego związku? Dużo rzeczy już próbowałam, ale no nie wiem co robić. Pomóżcie, błagam. :(
#2016-07-11 07:20:54 

morskawilczyca

Użytkownik

Hej. Chyba doskonale rozumiem, jak się czujesz. Sama przez to jakiś czas temu przechodziłam. On mnie nawet nie chciał dotknąć, ale podobnie jak Ty znalazłam pomoc w internecie. I wiesz co mi poradziły dobre koleżanki? Żeby spróbować przebrań erotycznych. To działało na zasadzie fantazji erotycznych, które on kiedyś chciał spróbować. Od tego czasu wszystko jest w naszym łóżku tak jak powinno a nawet śmiem zaryzykować i powiedzieć że jeszcze lepiej niż kiedykolwiek było. Mnie to się pozwala poczuć cudownie i inaczej niż na codzień, a on spełnia swoje zachcianki i jest fantastycznie. Kusa bielizna erotyczna jednak potrafi zrobić wiele w każdym związku i wszystkie relacje poprawić.
#2016-07-11 09:10:43 

szpileczkowa

Użytkownik

O czymś podobnym też już myślałam ale jakoś nie jestem do tego przekonana. Chyba się wstydzę i jakoś to do mnie nie pasuje takie zachowanie i takie ubieranie się. Może to rzeczywiście coś da i pomoże, ale no sama nie wiem. :(
#2016-07-11 11:09:14 

morskawilczyca

Użytkownik

A myślisz, że do mnie pasowało, kiedy pierwszy raz zakładałam na siebie pończochy typu stockings? A potem okazało się niezłą zabawą i razem mamy z tego niezłą frajdę. Co w sypialni to w sypialni, a co w życiu to w życiu. :P
#2016-07-11 12:20:42 

szpileczkowa

Użytkownik

No może rzeczywiście masz rację. Pomyślę jeszcze na ten temat i zobaczę czy się na to zdecyduję.
#2016-07-11 14:42:25 

morskawilczyca

Użytkownik

Moim zdaniem warto. Nie odkładaj tej decyzji na później, nim będze aż za późno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015