#2016-07-08 08:34:19 

Pytana

Użytkownik

Dzień dobry kochani użytkownicy forum. Szukam porady w sprawie tłumacza, a właściwie to szukam samego tłumacza. Przejrzałam już wiele ofert i uważam, że ceny, które podają „fachowcy” czasami są nazbyt wygórowane. Czy moglibyście polecić kogoś, kto jest dobry a mimo to, nie chce koniecznie dorobić się na mojej niewiedzy? Z góry wam dziękuję pozdrawiam
#2016-07-08 11:10:14 

Nienaganna

Użytkownik

Hejka. Jasne, że można polecić. Wydaje mi się, że dobry autor tłumaczen z angielskiego i na język angielski musi się cenić, ale to tylko moje wyobrażenie. Wiele osób (także moi znajomi) tę firmę: Albion. Wykonują tam tłumaczenia bardzo szybko. Moja kumpela była zadowolona także z ceny. Ale jak wiadomo każdy ma inny próg cenowy za stawki, które można zaakceptować lub odrzucić. Nie mnie to oceniać.
#2016-07-08 11:52:48 

sailorman

Użytkownik

Racja. Dla każdego zupełnie inne ceny są do przyjęcia. Prawda jest jednak taka, że za tłumaczenia nie można płacić mało. Na pewno nie znajdziesz założycielko tematu specjalisty od języków, który zrobi dla ciebie tłumaczenia, czy nauczy cię języka za darmo. Tutaj nie ma co chodzić z głową w chmurach tylko szybko zejść na ziemię i uszykować stosowną należność. Pozdrowienia laski.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015