#2016-07-08 02:56:01 

cptstach

Użytkownik

Witam. Wiecie co. Chcę sobie kupić nowy komputer. Ale żeby był taki odjechany i nie wiem co wybrać i na co się zdecydować. Miałem obecnie na myśli Microsoft Surface Pro 4, bo od wielu znajomych już słyszałem, że to obecnie taki dobry sprzet i to na dodatek z wyższej połki, bo Microsoft się wyrobił jeśli chodzi o taki sprzęt. Możecie to jakoś skomentować? Naprawdę tak jest, że można tej kwestii im ufać? Naprawdę ten sprzęt taki dobry robią? Będę wdzięczny za Waszą pomoc, bo nie chce pieniędzy utopić :P
#2016-07-08 03:47:32 

boskilajdak

Użytkownik

Cześć. No rzeczywiście temat, który tutaj podsuwasz jest bardzo ciekawy. Bo jedni nie znoszą tej firmy inni ją uwielbiają i co tu myśleć? Ja akurat nie miałem nigdy żadnych zastrzeżeń do nich. Wszelki sprzęt jaki od nich mam zawsze działa zgodnie ze swoim założeniem, błędów też nigdy jakoś nie zauważyłem. No i tak samo jest z oprogramowaniem, które onioferują. Moim zdaniem jest ono bardzo dobre i nie rozumiem czasami skąd się taki hejt bierze bo naprawdę nie ma obecnie żadnej alternatywy dla nich. W każdym razie ja bym brał, ale deyzja ostatecznie i tak musi należeć do ciebie :P
#2016-07-08 04:18:33 

cptstach

Użytkownik

Tez mam takie odczucia zawsze wszystko było ok i nic się nie działo. No to chyba się zdecyduję i mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę. A wiesz może gdzie mogę kupić taki sprzęt w jakiejś dobrej cenie? Bo przyznam szczerze że to teraz też dość ważne. :P
#2016-07-08 04:56:14 

boskilajdak

Użytkownik

No chyba dla każdego ważne, a fakty są takie, że wybrałeś sobie sprzęt z górnej półki :P Na szczęście znam w Krakowie firmę informatyczną, która spedzaje w dobrych cenach. Wejdź sobie na stronę indata-solutions.pl to zobaczysz jak to dokładnie wszystko wygląda.
#2016-07-08 06:23:13 

cptstach

Użytkownik

A oni to dobrzy są? Można na nich polegać?
#2016-07-08 08:58:53 

boskilajdak

Użytkownik

No jasne, oni prowadzą bardzo dobry outsourcing informatyczny i wiem, że można na nich polegać, więc ze sprzętem tez nie powinno być żadnego problemu. Spróbuj to się sam przekonasz. W każdym razie ja Ci mówię że zaować nie będziesz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015