#2016-07-06 00:53:15 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Cześc wszystkim. Tak z czystej ciekawości – jakie uprawnienia powinien mieć elektryk? Umawiałam się z panem który miałby kłaśc mi instalacje w domu ale powiedział że nie ma uprawnień pomiarowych wiec czesc pracy musialbywykonac jego kolega. Czy to normalne? Według tego pana takie jest obecnie prawo, że jedna osoba nie może wykonywać wszystkich prac. Ktoś spotkał się z czymś takim?
#2016-07-06 01:42:09 

boskilajdak

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Szczerze to nigdy nie słyszałem podobnych bajek. Facet albo się nie zna i nie chce bracodpowiedzialnosci albo dogadany jest z kumplem i chca Cię razem skosić na wieksza kasę. Nie daj się tylko od razu wal do profesjonalnej firmy która zajmuje się remontami i zrobi to szybciej, taniej i bez kombinacji. Z jakiego miasta jesteś, to cos znajdziemy?
#2016-07-06 04:14:31 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Łomża

Wiek: 28

No własnie coś mi nie pasowało. Jestem z Poznania ale nie mam za dużo funduszy na takie prace wiec prosze o polecenie kogoś niedrogiego.
#2016-07-06 05:59:06 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Hej! Położenie instalacji elektrycznej w Poznaniu zrobisz za nieduże pieniądze więc nie masz się co martwić. Mój mąż znalazł firmę z osiedla Piastowskiego która policzyła sobie bardzo mało a prace wykonała szybko i sprawnie. Mój mąż znalazł ich w internecie, ludzie bardzo ich chwalili i pisali same pozytywne komentarze więc siezdeycdowalismy i nie zalujemy. W razie pytań pisz.
#2016-07-06 07:07:09 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Jakaś nazwa tej firmy, albo adres strony?
#2016-07-06 09:32:18 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Mam adres strony - http://www.janer-bud.pl/uslugi-remontowe/. Musisz przewinąć niżej i tam znajdziesz usługi elektryka. Niedawno poleciłam ich szwagrowi który dowiedział się że działają w branży od wielu lat i mają doświadczenie w remontach wiec moznadecydowacsie z ciemno.
#2016-07-06 11:48:36 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

Również polecam tę firmę bo zlecałem im montaż paneli Poznań jak wiadomo to miasto w którym można znaleźć fachowców na pęczki ale dobrych można pliczyć na palcach jednej ręki. Tutaj ekipa podeszła do tematu profesjonalnie i nie mam im nic do zarzucenia. Ceny jak na Poznań również bardzo konkurencyjne. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-06 13:56:17 

szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Łomża

Wiek: 28

Dziękuję za pomoc i zainteresowanie tematem :). Ekipa już umówiona, teraz tylko czekać na koniec prac.
DODAJ ODPOWIEDŹ