#2016-07-03 21:03:14 

rudobrody

Użytkownik

Witam prowadze mala firme transportowa mam duzy klopot w odzyskaniu pieniedzy od nieuczciwego dostawcy.. Faktury niezaplacone sa juz od kilku miesiecy, nie ma zadnego kontaktu z dostawca, przepadl jak kamien w wode.. Polecicie jakies dobre firmy windykacyjne/ ? Bo chyba nic innego mi nie zostalo... Probowalem po dobroci to nic dobrego z tego nie wyniklo wiec trzeba teraz sie uciec do bardziej drastycznych metod.. mam nadzieje, ze jak sie postraszy komornikiem agenta to odda czem predzej te dlugi. Pozdrawiam
#2016-07-03 23:49:10 

Berbeć

Użytkownik

Wiesz co, to może wcale nie być takie łatwe. Najlepiej zatrudnić firmę detektywistyczną, bo ona jednak najlepiej wytropi majątek takiego cwaniaka. Zapraszam cię na http://mbdetektywi.pl/, oni mi bardzo pomogli, wyegzekwowali dług, którego nie mogłem wyciągnąć od pewnej spółki od dwóch lat. Także są naprawdę sprytni i przygotowani
#2016-07-04 01:56:29 

cptstach

Użytkownik

Taaa, MB Detektywi, tej agencji nieuczciwi przedsiębiorcy się naprawde boją, poszła już fama, że potrafią załatwić skargę pauliańską i tak dalej, i teraz żaden chytry przekrętas już nie jest bezpieczny. Taki detektyw potrafi bez problemu pokazać, że majątek gfzieś został zatajony albo przekazany rodzinie i wtedy taki delikwent ma przechlapane
#2016-07-04 04:15:12 

dotykana

Użytkownik

widzę na tej stronie taki fajny artykulik o tym, jak odzyskiwać długi od nieuczciwych kontrahentów, zarówno firm, jak i od osób prywatnych, więc można zobaczyć, jak tacy profesjonaliści to robią: http://mbdetektywi.pl/jak-skutecznie-wyegzekwowac-dlug-realny-majatek-a-ruchomosci-i-nieruchomosci-dluznika/ przykre jest to, że wielu osobom w Polsce jest to potrzebne, niestety w kraju roi się od nieuczciwych przedsiębiorców januszów...
#2016-07-04 07:13:36 

JohnHamilton

Użytkownik

no nie wiem, nie jest tak źle w porównaniu do inynch krajów. Polakom się tak wydaje, żę są najgorsi, ale w innych krajach są kręcone przekręty na jeszcvze większą skalę. Wydaje mi się ze nie mamy się czego wstydziuć w tym względzie, trochę dumy polacy
#2016-07-04 09:58:41 

Pytana

Użytkownik

mi detektyw wytropił majątek który mąż zalegający z alimentami przekazał kochance,t eraz został bez grosza i dobrze mu tak
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015