#2016-06-29 01:07:39 

Ciekawski

Użytkownik

Witam serdecznie kolegów i koleżanki (może?). Mam pytanie o dobry sklep z nartami, najlepiej w Pozku. szykuje sie do swojego pierwszego w życiu wypadu na narty, trtoche mi pomaga znajomy, ale nie wiem czy mu ufac tak do konca i bym wolal zeby ktos mi podpowiedzial, zebym nie przeplacal. Chodzi o narty, wiazania, buty, kurtke, wszystkie te podstawowoe sprawy. Bd mega wdzieczny za pomoc.
#2016-06-29 01:25:16 

Berbeć

Użytkownik

moge ci polecić sprawdzony sklep narciarski w Poznaniu, nazywa sie on http://supersportowy.pl/ (bo ma tez swoja wersje internetowa). ja tam kupowałem bardzo fajną kurteczkę, bardzo ciepłą, która się sprawdza na stokach już chyba trzeci sezon, taaa, teraz będzie trzeci sezon. także na pewno znajdziesz coś dpbrego, a z tego co pamiętam to wtedy była duża zniżka na te kurtki :)
#2016-06-29 03:16:58 

Stephanie30

Użytkownik

Hmmm a super sportowy to nie jest tylko sklep z rowerami?... konkretnie chodzi mi o rowery cruiser Poznań tak, taka jest lokalizacja tego sklepu? Bo ja w Pozku sklep Super sportowy to kojarzę tylko z tymi typowymi miejskimi dwukołowcami. sama kupiłam sobie ładnego beach cruisera i zdaje się ze tam. może mają też narty tylko o tym nie wiedziałam po prostu...
#2016-06-29 05:53:09 

Hyzio

Użytkownik

tak, koleżanko, dobrze kojarzysz, są tam też rowery Kettler, czyli bardziej męskie cruisery, aczkolwiek w sklepie są i rowery, i narty i jeszcze rolki. jest tam dość duży asortyment sportowych akcesoriów, pojazdów, obuwia, itp. Jak ktoś nie zna to warto sprawdzić. Pozdrawiam
#2016-06-29 07:34:13 

rudobrody

Użytkownik

cruisery są fajne ale moim zdaniem tylko w mieście bo nigdzie po górzystym terenie się tym nie pojedzie.
#2016-06-29 08:16:45 

sailorman

Użytkownik

No oczywiście, że tylko w mieście, to są rowery właśnie przeznaczone do miasta. :) Jak chcesz coś w góry to sobie kup wyścigowy górski, są przecież różne. Nikt ci nie każe rowerem miejskim, wycieczkowym jeździć na szlakach dla zawodowców. :) Ja z kolei jestem wielkim fanem snowboardu i jak tylko śnieg spadnie na jakimś okolicznym stoku, to wyciągam deske z piwnicy i śmigam przed siebie! Zajawka musi być!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015