#2016-06-28 00:01:18 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

Siemanko wsystkim :) Słuchajc,e moja firma nie jest zbyt duza ale w ostatnim czasieudalo nam się zdobyć nagrodę branzowa, wiec chciałem to uczcic jakoś z hukiem, że to kolejny rok już minał i się wciąż rozwijamy. Nie chcialbym się ogranicac do jakiegoś tam poczęstunku, raczej mysle o jakiejś imprezie. Wiecie jak coś takiego zorganizowac? :)
#2016-06-28 01:32:57 

boskilajdak

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Hej! Gratuluję sukcesu i życzę kolejnych ;) a słuchaj, a skąd jestes, to może będę w stanie coś podpowiedzieć?
#2016-06-28 02:15:53 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

A nasze przedsiębiorstwo dziala w Poznaniu, tu, gdize najżyźniejszy rynek pod interesy ;)
#2016-06-28 04:12:21 

boskilajdak

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Aj, to nie, to nie będę w stanie pomoc. Ja niestety w grodzie Kraka siedzę :P
#2016-06-28 04:37:50 

blacklady

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Michałkowice

Wiek: 18

Za to ja mogę Ci podpowiedziec, że łatwo znalexć tutaj tkaie usługi, jak właśnie sale bankietowe, czy cała organizacja imprez Poznań to rzeczywiśce miasto, które ma duże możliwości i tu jest sporo firm, które może zorganizowac jakąś fajną imprezę. Kwestia to dobrze się rozejrzeć :)
#2016-06-28 05:43:10 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

To fajnie, że jest sporo firm, ale w żaden sposób mnie o nie przyblizylo do tego, do kogo miałbym się zgłosić. :P
#2016-06-28 06:16:31 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Hejka! A wiesz co, my z jedną firmą kiedyś mieliśmy w Poznaniu przyjęcie integracyjne zorganizowane, to Ci kontakt do babeczki wysle przez prywatną wiadomość, bo to koleżanka mi podawala. To tam będzisz mógł się dogadać na termin jakie atrakcje i oprawa w ogole.
#2016-06-28 07:34:13 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

Super dzięki :) Wpisałem sobie tę kobietkę wogule w przeglądarke i z tego co widzę, to ona prowadzi w Poznaniu firmę eventową glamevents.pl i to taka chyb aniemała, co? Ajak się u niej koszta rozkładają? Wiadomo, impreza fajnie, ale żeby bylo roządnie z kasą ;)
#2016-06-28 08:51:55 

morskawilczyca

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Kołobrzeg

Wiek: 23

Wiesz, ja dostałam ją akurat z polecenia koleżanki, ale rzeczywiscie był tam nimelały zespół, który się zajął całą organizacja. Co do ceny takich imprez, to wydaje mi się że są dosyć rozsąden. Wiesz, impreza integracyjna u nas była z rozmachem, ale jak masz jakaś mniejszą firmę, to myslę, że za naprawdę śmieszne pieniądze zorganizujesz fajną imprezkę :)
#2016-06-28 11:24:55 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

Na pewno się dowiem u źródła ;) Dzięki za pomoc i za dyskusję Wam wszystkim! Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ