#2016-06-24 05:53:08 

sailorman

Użytkownik

Cześć. Chciałbym zamówić z hurtowni, jakieś dobre obuwie męskie. Nie mam jednak namiarów na żadną firmę ani nic i się tak zastanawiam.. może ktoś z Was mi poleci jakieś miejsce, w której mógłbym dokonać zamówienia? Proszę o pomoc i kontakt w tej sprawie, gdyż do tej pory to mam problemy z wyborem dobrego hurtownika. Może ktoś z Was rozwiaze mój problem
#2016-06-24 07:15:05 

boskilajdak

Użytkownik

Jest wiele hurtowni.. ale ciężko jest trafić na sprawdzoną hurtownię obuwia ponieważ sam mam ten problem, otworzyłem niedawno sklep i mi się szybko skońćzyły umowy z innymi hurtownikami i szukam teraz miejsca, do którego mógłbym się zgłosić z myślą o dłuższej współpracy
#2016-06-24 08:27:17 

cptstach

Użytkownik

Polecam http://beyors.eu/o-firmie,17 mają w swoim asortymencie naprawdę super obuwie, a pod tym linkiem co dałem to możecie przeczytać dokładnie o firmie, czym się zajmuje, jakie ma mocne strony itp. Jak szukacie hurtownika na długi czas, to zgłoście się do nich.
#2016-06-24 09:10:23 

sailorman

Użytkownik

Dzięki, normalnie to spadłeś mi i jak widzę, koledze z nieba. Bardzo mi to pomoże, ponieważ właśnie potrzebuję takiego hurtownika, do którego się mogę zgłosić i być pewnym, że będzie długo wywiązywał się z umowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015