#2016-06-22 01:22:11 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

Witam serdecznie wszystkich. Być może znajdę tutaj kogoś doświadczonego w tematyce nowoczesnych materiałów budowlanych, gdyż potrzebuję pomocy. Chodzi o to, że mam do wyremontowania dwa pokoje w moim sporym mieszkaniu, dawno tego nie robiłem i w zasadzie dzieci mnie do tego namówiły. Chciałem się jednak dowiedzieć jak dzisiaj wygląda wytrzyamałość materałów budowlanych, bo wiele słyszy się o tym, że jak coś nowoczesne to słabe i w ogóle. Może lepiej postawić na jakieś proste rozwiązania niż coś bardziej eleganckiego i nowoczesnego?
#2016-06-22 02:05:25 

JohnHamilton

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Ełk

Wiek: 20

to o czym Pan mówi tyczy się raczej elektroniki czy mechaniki, w przypadku materiałów budowlanych producenci muszą trzymać się konkretnych norm oraz przepisów, więc nie powinno być z tym problemu. Mam u siebie w domu chociażby otynkowania ozdobne już od paru latu, w domu są dzieciaki, pies, sporo się dzieje, ale wszystko bardzo ładnie się trzyma.
#2016-06-22 04:31:53 

Berbeć

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Łódź

Wiek: 22

Zgadzam się z przedmówcą, nie ma czego się obawiać. Podstawą jest kupowanie materiałów od dobrych producentów. Chociażby w przypadku wspomnianych wcześniej tynków dekoracyjnych od marki Oikos są naprawdę fajne produkty, a w dobrych cenach sprzedaje to firma Grupa RM z Łodzi, sam kiedyś tam zamawiałem ;)
#2016-06-22 05:10:10 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

szkoda bo a mieszkam w zupełnie innej części kraju i w zasadzie bardziej zastanawiałem się nad kupnem płyt z architektonicznym betonem, parę osób mi już polecało takie rozwiązanie i jestem skłonny postawić właśnie na coś takiego.
#2016-06-22 06:54:54 

blacklady

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Michałkowice

Wiek: 18

Nie mam niestety doświadczenia w takich płytach, u mnie mąż postawił po prostu na farbę strukturalną, rozwiązanie naprawdę tanie, a okazuje się, że na ścianach super się prezentuje. Jak oglądałam to w sklepie na próbkach to średnio, ale na dużej powierzchni naprawdę ma fajną fakturkę.
#2016-06-22 08:01:26 

Ciekawski

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Nidzica

Wiek: 28

To tworzy takie efekt jak jakiś marszczony materiał tak? Na przykład słabo wyrównany beton na ścianie?
#2016-06-22 10:07:21 

blacklady

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Michałkowice

Wiek: 18

Być może, aż tak to się na tym nie znam, ale na pewno wygląda fajnie, tyle mogę powiedzieć :D
#2016-06-22 10:48:04 

cptstach

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Brody

Wiek: 19

Podobną formę mogą mieć tapety jeśli kogoś to interesuje ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ